0

@Polnar i bedzie odpoczywał bo na następne weekendy nie jedzie pojawi sie tylko na ostatnim w Niemczech bo są limity które trener musi przestrzegać, a wziął Kubiak gdyż na tym turnieju w Katowicach chciał rozpocząć sezon mistrzami świata :P

0

@KacperVEB zmiana obywatelstwa i przez to dwuletnia kara która mija 24 lipca 2019 :)

0

@Polnar bo nie ma go w kadrze na ten turniej :P

1

@konrad1661 1.tak a dokładnie 24 lipiec 2. w szerokiej kadrze jest ale bedzie grał dopiero w sierpniu 

1

@Messibestplayerintheworld 3 sezon chyba    

0

@ksobi po prostu dla mnie nie wygląda to profesjonalnie 

1

@krzychu1526 słabo to wygląda nawet jak to byli młodzi piłkarze 

2

@DonElPatron w sumie to każdy jego stream pod to podchodzi :)

0

@mkord a tam czepiasz sie :D

4

Polki wygrywają 3-1 z Holandią(7 drużyna na swiecie), duet Smarzek Stysiak to jest taki potwór że ja nie mam pytań :)

1

@AmigoBlancos a taki byłeś przekonany że odejdzie 

37

@LeoMessi1994 zmieniłbym kumpli :p

0

@Momalsino Nie nastawiałbym sie :/

27

burza w USA :o 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@xDoMinO26x jeśli chodzi o LM to nie 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCB24 a na polsacie sport B.Iwanow i A.Wichniarek

1

@fcbheroes no to raczej ciężkie będzie 

6

@BarcaInfo cały ten mecz to było istne arcydzieło 

0

@Amok97 no właśnie z wszystkich "tabelek" jakie mamy to Romero jest na samej górze 

0

@Cochise no już bez przesady Valdek i Segura to swoją drogą

1

@Tomek_TF MŚ U20                 

0

@kenneth99 @FlaizioPL najlepsze są komentarze pod tym artykułem po 2 latach 

0

@Pavu taki bakłażan 

0

@sebasek99 Tylko Hajto mówi "1-4-4-2" 

2

@barcelonaLM czy ja wiem 5 miejsce w sezonie 13/14 to chyba nie jest zły wynik 

0

@kenneth99 co Ty oglądasz :/

0

@Eto'o9 R10 ale to nie sa normalne dyskusje więc również jestem za banowaniem 

0

@Pavu to jest głupi temat do dyskusji tutaj 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?