adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Polnar i bedzie odpoczywał bo na następne weekendy nie jedzie pojawi sie tylko na ostatnim w Niemczech bo są limity które trener musi przestrzegać, a wziął Kubiak gdyż na tym turnieju w Katowicach chciał rozpocząć sezon mistrzami świata :P
0
@KacperVEB zmiana obywatelstwa i przez to dwuletnia kara która mija 24 lipca 2019 :)
0
@Polnar bo nie ma go w kadrze na ten turniej :P
1
@konrad1661 1.tak a dokładnie 24 lipiec 2. w szerokiej kadrze jest ale bedzie grał dopiero w sierpniu
1
@Messibestplayerintheworld 3 sezon chyba
0
@ksobi po prostu dla mnie nie wygląda to profesjonalnie
1
@krzychu1526 słabo to wygląda nawet jak to byli młodzi piłkarze
2
@DonElPatron w sumie to każdy jego stream pod to podchodzi :)
0
@mkord a tam czepiasz sie :D
4
Polki wygrywają 3-1 z Holandią(7 drużyna na swiecie), duet Smarzek Stysiak to jest taki potwór że ja nie mam pytań :)
1
@AmigoBlancos a taki byłeś przekonany że odejdzie
37
@LeoMessi1994 zmieniłbym kumpli :p
0
@Momalsino Nie nastawiałbym sie :/
27
burza w USA :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@xDoMinO26x jeśli chodzi o LM to nie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCB24 a na polsacie sport B.Iwanow i A.Wichniarek
1
@fcbheroes no to raczej ciężkie będzie
6
@BarcaInfo cały ten mecz to było istne arcydzieło
0
@Amok97 no właśnie z wszystkich "tabelek" jakie mamy to Romero jest na samej górze
0
@Cochise no już bez przesady Valdek i Segura to swoją drogą
1
@Tomek_TF MŚ U20
0
@kenneth99 @FlaizioPL najlepsze są komentarze pod tym artykułem po 2 latach
0
@Pavu taki bakłażan
0
@sebasek99 Tylko Hajto mówi "1-4-4-2"
2
@barcelonaLM czy ja wiem 5 miejsce w sezonie 13/14 to chyba nie jest zły wynik
0
@kenneth99 co Ty oglądasz :/
0
@Eto'o9 R10 ale to nie sa normalne dyskusje więc również jestem za banowaniem
0
@Pavu to jest głupi temat do dyskusji tutaj