1

@ViscaBarca123 chyba poprawione ale jeszcze nie dodane :P

0

Walczyli jak nigdy, przegrali jak zawsze :(

0

@ikar35 to pewne Dziekanowski komentuje :)

0

@D10SLEO yyyy tak

1

@barcanawieki no no spokojnie :)

0

@NeroTFP No niestety sędziowie gorsi niż w lidze hiszpańskiej

0

@l0Messini o punkty w lidze narodów

0

@piotrek1315 zależy od wyników

1

@Kamiloza91 no właśnie wtedy 3 drużyny mają po 6 pkt a nie tylko Polska i Włochy wtedy bramki

0

@Kamiloza91 nie ma możliwości żeby Polska i Włochy miały po 6 pkt

0

@JaSzymon ciężko powiedzieć odnowiła mu sie stara kontuzja

0

@Kamiloza91 no bo liczą sie mecze bezpośrednie ale jak 3 druzyny maja po 6 pkt to chyba ciężko :P

0

@JaSzymon kontuzja

1

żółta? no chyba nie

0

@Azi ale on już po transferze :)

0

@messi564 bo chcą zrównać sie z Euro i dlatego jest za rok :P

0

@adamek1910 jestem podobnego zdania ale jeśli jest możliwość dodania 3 starszych to pewnie by skorzystali

0

@AboveYou tam chyba jest problem z terminem bo to jest zaraz po ME

0

@Lincolm wiem że to był żart ale patrząc na u20 też sie jeszcze nie dorobili a grali kompletny piach :)

0

@Aaron10 nikłe szanse

0

@betonito a powiedz kto tam był :/

0

@messi564 Perez spokojnie by ponad 100 wyciągnął :/

2

@zadafcb Skąd wiesz ile osób by oglądało w otwartej telewizji?

0

@krzychu1526 To jest dramat :(

0

@MarioVeB! nie no kibice siatkówki na ogół są normalni wiadomo są wyjątki :P

0

@MarioVeB! ciężko będzie Kubiak na co dzień gra w Japonii :p

2

@Cou7_ley zawsze tak było na IO

1

No Żewłakow nareszcie obudził sie :P

0

@PJ1985 myśle że to byłby świetny ruch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?