adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaBarca123 chyba poprawione ale jeszcze nie dodane :P
0
Walczyli jak nigdy, przegrali jak zawsze :(
0
@ikar35 to pewne Dziekanowski komentuje :)
0
@D10SLEO yyyy tak
1
@barcanawieki no no spokojnie :)
0
@NeroTFP No niestety sędziowie gorsi niż w lidze hiszpańskiej
0
@l0Messini o punkty w lidze narodów
0
@piotrek1315 zależy od wyników
1
@Kamiloza91 no właśnie wtedy 3 drużyny mają po 6 pkt a nie tylko Polska i Włochy wtedy bramki
0
@Kamiloza91 nie ma możliwości żeby Polska i Włochy miały po 6 pkt
0
@JaSzymon ciężko powiedzieć odnowiła mu sie stara kontuzja
0
@Kamiloza91 no bo liczą sie mecze bezpośrednie ale jak 3 druzyny maja po 6 pkt to chyba ciężko :P
0
@JaSzymon kontuzja
1
żółta? no chyba nie
0
@Azi ale on już po transferze :)
0
@messi564 bo chcą zrównać sie z Euro i dlatego jest za rok :P
0
@adamek1910 jestem podobnego zdania ale jeśli jest możliwość dodania 3 starszych to pewnie by skorzystali
0
@AboveYou tam chyba jest problem z terminem bo to jest zaraz po ME
0
@Lincolm wiem że to był żart ale patrząc na u20 też sie jeszcze nie dorobili a grali kompletny piach :)
0
@Aaron10 nikłe szanse
0
@betonito a powiedz kto tam był :/
0
@messi564 Perez spokojnie by ponad 100 wyciągnął :/
3
@Striker @VamosBarca122 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642 ten ma więcej
2
@zadafcb Skąd wiesz ile osób by oglądało w otwartej telewizji?
0
@krzychu1526 To jest dramat :(
0
@MarioVeB! nie no kibice siatkówki na ogół są normalni wiadomo są wyjątki :P
0
@MarioVeB! ciężko będzie Kubiak na co dzień gra w Japonii :p
2
@Cou7_ley zawsze tak było na IO
1
No Żewłakow nareszcie obudził sie :P
0
@PJ1985 myśle że to byłby świetny ruch