adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 problem w tym że otwarcie mówi że jeśli zdobędzie medal na IO to poszuka nowy wyzwań taki już jest :/
0
@kamilczak111 z czwartku na piątek za 22h
0
niestety tie-break
0
@Pressinho przyjacielu nie tym razem nasze wspaniale fivb w tym roku nie dalo zadnego miejsca z pucharu swiata
0
@puyol_presidend5 tylko pierwsza
0
@puyol_presidend5 na kwalifikacje igrzysk olimpijskich 9-11 sierpnia przeciwnicy to Tunezja, Słowenia i Francja oraz mistrzostwa europy 12-30 września
1
@Piorun norma u niego :/
0
@Kamiloza91 nie pij tyle :)
15
@kielon93 i znowu ta sama głupia dyskusja nie nie bedzie to sport narodowy i koniec dyskusji
0
@wachaFCB jak wygra za rok złoto to na pewno będzie pomnik :)
0
@Aerox rezerwowy brzydko brzmi bardziej kadra ą :)
0
@kulek22 tak to robi tylko on
0
@myscooter można
2
@myscooter zgadza sie z mś 2018 tak bo z mś 2014 jest Kłos i Wrona :P
0
@dzikiWtrasie *Heynen
0
@Encore przyjacielu tutaj set to bedzie juz cos
0
@Szymoxn20 dojdzie cała 14 bo to bedzie zupełnie inna kadra niz ta
8
Vital człowiek-challenge :P
1
@Encore w połowie tekstu masz :P
https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/liga-narodow/final-six-ligi-narodow-polska-zaczyna-turniej-meczem-z-brazylia/tgy60s2
0
@barteq pierwsza połowa bardzo dobra, Bate nie istniało
0
@IronSanHybrid Gra w drugiej połowie jest właśnie zła :(
0
co ten Dziczek robi xd
0
Dziczek zaraz czerwo jak nic
0
@Akobz Oczywista oczywistość, a godziny i tak nie są złe grupa A przez to że są tam Amerykanie gra o 2.30/3.00 :P
0
@tadzik447 ufff dobrze że przerwa :)
0
Podoba mi sie gra Piasta brakuje mi w tej drużynie tylko prawoskrzydłowego, środek pola na duży plus :p
0
@Kacperfifa69 oglądam od początku i nic takiego nie miałem, wszystko płynnie :P
1
Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
0
@SuperPatsonFCB kto wie jak na razie lepsi od Bate
0
Łysy jak blisko..