adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomono chyba tu i tu
0
@Jonyx Łomacz Konarski Śliwka Szalpuk Nowakowski Kłos i na dwóch libero Zatorski Wojtaszek
0
@krefi10 aż za dobrze :/
1
@Misugi14 tak tylko polsat sport
0
@Mathew86 Nie tak jest da się to wyliczyć :P
0
@damianex10 Niestety nie za duże ale będzie oglądane :)
5
@marcin000019 Zdobył 20pkt najwięcej tutaj masz dokładne staty
1
@Kamilos84 już niedługo
0
A jednak 2-1 Lechia
0
@tobiasson92 wiadomo, a szkoda bo liczyłem na 3 zespoły w następnej rundzie ;/
0
No i chyba Legia zostanie sama w tych kwali :p
3
Dobry mecz Brondby-Lechia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niestety Lechia 0-1
0
@sergio5 patrząc na składy to i tak nie dużo
1
@ViscaBarca123 Z wiekiem piłkarzy z Afryki bywa różnie :P
16
@BigShaq To ten przyszły zdobywca złotej piłki?
0
@BigShaq Zwycięzca to raczej oczywistość
0
@kewin Czyli pewnie Bartek dostanie szanse na ME licze na to bardzo :)
0
@Kredon Jednak zdecydowało pewnie to że Artur był na MŚ + do tego wiadomo nie od dziś że Bartosz ma/miał spine z Vitalem :/
0
@Kredon O Kubie mówiło sie że były ostatnio jakieś problemy z barkiem
1
@arcziFCB pomylił sie Karol jedzie
0
@Kubox Pierwszym na pewno nie ale licze że Marcin zajmie miejsce Grzesia :P
0
@IronSanHybrid Co to ma do rzeczy najlepszy reprentant kraju gra w swojej reprezentacji tak jak w każdym innym sporcie w każdej dyscyplinie
0
@NeroTFP Coś czuje ze poleci Kłos i Szalpuk
0
@NeroTFP grywał tak w Zaksie
1
@Rewolucja123 Ta tylko Pasha to CS a Boniek to raczej FIFA(taka gra :P)
1
@batoon Poprawnie nie był to jakiś wielki mecz ale też ranga meczu i przeciwnik nie byli z najwyższych lotów
1
@Striker @BigShaq ciekawe czy ma to jakiś związek z pasha ostatnio mówił ze zrobi coś dużego dla polskiego esportu
0
@kamson24 zobaczymy :P