adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu No co Ty poważny jestes to jest szejk to jemu ma sie kłaniac cały świat
0
@GoLem ale w piłce(i nie tylko) są zaliczani do Europy
4
@Aaron10 stop patologii na La Rambli
1
@MNSbEstEver 21
0
@Kubox podobno tak średnio ale może coś zagra
1
@puyol_presidend5 większość trenuje w Zakopanem do najważniejszego turnieju czyli kwalifikacji do IO, a Marcin nie grywa już w reprezentacji :d
1
@VamosRakieta wybacz, będę pamiętał :P
6
Prawdopodobny skład Polaków na Final Six w USA @michal26 @NeroTFP @Kubox
Przyjęcie: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Piotr Łukasik, Bartosz Kwolek
Atak: Maciej Muzaj, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Bołądź
Rozegranie: Marcin Komenda, Marcin Janusz
Środek: Norbert Huber, Karol Kłos, Andrzej Wrona
Libero: Jakub Popiwczak, Jędrzej Gruszczyński
[prawdasiatki]
0
@michal26 dla mnie też ale co zrobić :/
0
@kewin jeśli nie awansujemy w pierwszych kwali do IO to niekoniecznie pojadą rezerwy bo będą punkty do zgarnięcia
0
ta Alwisz :)
0
@mekston cały sezon na ławie w Tottenhamie i sa efekty
2
@IronSan o widzę nowy "śmieszek" na LA Rambli :)
1
@bixmix wiesz problem jest też taki że zazwyczaj Barca kupuje gwiazdy a sprzedaje zawodników którzy prawie nie grają, wyobraź sobie że Barcelona co roku sprzedaje takiego Umtitiego czy Ter Stegena
0
@kodi77 *póki co
1
@Cave i tak z większością już zerwali także nic nowego
0
@Criss18Barca wiesz może przewidują że jak zgłoszą sie do 3 imprez to może uda im sie zorganizować jedną i bedzie git
0
@Lares Na pewno byłby medal ale czy złoty to nie wiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore byłeś blisko :p
1
@Olkovsky9 może grać od 24 lipca 2019 a najprawdopodobniej zagra 27-28 lipiec gramy wtedy towarzyskie spotkania z Holandią :*
2
@Kamilos84 o takiej opcji mówi sie najmniej
3
@TheMugShot rok temu były MŚ nie Euro :P
1
@ViscaBarca123 6 miesięcy to i tak długo potrzebował
0
@Colon bardzo dobra i powinna być w całych playoffach
0
@NeroTFP matematycznie jeszcze nie :D
0
@Kredon przyjacielu tutaj nie bedzie żadnego zaskoczenia i pojedzie "team B" :p
3
Widzisz @Kapitan hawk tak wygląda bicie rywala :p
1
@michal26 wszystko pod kontrolą jak zawsze :*
0
@PeteR10 gdyby nie chciał to przegrałby mecz z Włochami i jeszcze jeden inny i by nie pojechali, zabierze tych co nie pojada na kwali do Gdańska i jednego dwóch z drużyny na kwli który i tak bedzie miał małe szanse na gre