0

@Suzu No co Ty poważny jestes to jest szejk to jemu ma sie kłaniac cały świat

0

@GoLem ale w piłce(i nie tylko) są zaliczani do Europy

4

@Aaron10 stop patologii na La Rambli

1

0

@Kubox podobno tak średnio ale może coś zagra

1

@puyol_presidend5 większość trenuje w Zakopanem do najważniejszego turnieju czyli kwalifikacji do IO, a Marcin nie grywa już w reprezentacji :d

1

@VamosRakieta wybacz, będę pamiętał :P

6

Prawdopodobny skład Polaków na Final Six w USA @michal26 @NeroTFP @Kubox
Przyjęcie: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Piotr Łukasik, Bartosz Kwolek
Atak: Maciej Muzaj, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Bołądź
Rozegranie: Marcin Komenda, Marcin Janusz
Środek: Norbert Huber, Karol Kłos, Andrzej Wrona
Libero: Jakub Popiwczak, Jędrzej Gruszczyński
[prawdasiatki]

0

@michal26 dla mnie też ale co zrobić :/

0

@kewin jeśli nie awansujemy w pierwszych kwali do IO to niekoniecznie pojadą rezerwy bo będą punkty do zgarnięcia

0

ta Alwisz :)

0

@mekston cały sezon na ławie w Tottenhamie i sa efekty

2

@IronSan o widzę nowy "śmieszek" na LA Rambli :)

1

@bixmix wiesz problem jest też taki że zazwyczaj Barca kupuje gwiazdy a sprzedaje zawodników którzy prawie nie grają, wyobraź sobie że Barcelona co roku sprzedaje takiego Umtitiego czy Ter Stegena

0

@kodi77 *póki co

1

@Cave i tak z większością już zerwali także nic nowego

0

@Criss18Barca wiesz może przewidują że jak zgłoszą sie do 3 imprez to może uda im sie zorganizować jedną i bedzie git

0

@Lares Na pewno byłby medal ale czy złoty to nie wiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore byłeś blisko :p

1

@Olkovsky9 może grać od 24 lipca 2019 a najprawdopodobniej zagra 27-28 lipiec gramy wtedy towarzyskie spotkania z Holandią :*

2

@Kamilos84 o takiej opcji mówi sie najmniej

3

@TheMugShot rok temu były MŚ nie Euro :P

1

@ViscaBarca123 6 miesięcy to i tak długo potrzebował

0

@Colon bardzo dobra i powinna być w całych playoffach

0

@NeroTFP matematycznie jeszcze nie :D

0

@Kredon przyjacielu tutaj nie bedzie żadnego zaskoczenia i pojedzie "team B" :p

3

Widzisz @Kapitan hawk tak wygląda bicie rywala :p

1

@michal26 wszystko pod kontrolą jak zawsze :*

0

@PeteR10 gdyby nie chciał to przegrałby mecz z Włochami i jeszcze jeden inny i by nie pojechali, zabierze tych co nie pojada na kwali do Gdańska i jednego dwóch z drużyny na kwli który i tak bedzie miał małe szanse na gre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?