adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Leo od dawna nie gra na prawym skrzydle
https://zapodaj.net/ebe1989ad8770.png.html
2
ma wrócić duzo wczesniej
4
Ale Smoku ma polewke z Suareza
0
to tak jak Fnatic #pewniaczek
0
Probierz sie nie mylił mówiąc że Cracovia w tym sezonie idzie na mistrza :)
0
Koniec
3
To kto wygrał ten obiad za czerwo Ramosa? :)
0
Marcelo forma
1
a nie jest przypadkiem tak zeby teraz podwójnie nie karać
0
Ma ktoś może stream do kanału golf channel polska?
3
standard
0
tutaj chyba chodzi o to ze przeszkadzał bramkarzowi ale nie wiem czy troche nie na wyrost
0
ooo taak
1
Nie no Zywoo dobry ale do S1mpla to mu bardzo duzo brakuje
0
myślał że piwko :P
7
tam był spalony także żadna to akcja (jeśli myślimy o tej samej sytuacji)
1
ja też :/
1
tak
0
xD
0
Komentarz usunięty
0
Yyyy rożny?
0
Bo?
0
Szkoda ze Messi nie ttrafił bo spalonego nie było i byłoby juz 1-0
1
serio? to jak Ty to patrzysz :d
3
był
1
sorry ale Twój język jest dla mnie niezrozumiały
1
Dortmund z 3-0 na 3-3 :P
10
dodaj ze Barca ma mecz zaległy
0
Tak jak wykupisz ten dodatek i bedziesz ogladał w grze to wystarczy a jak bedziesz ogladał na twitchu to musisz połaczyć steam z twitchem :P
0
niecałe 40 zł