24

Leo od dawna nie gra na prawym skrzydle
https://zapodaj.net/ebe1989ad8770.png.html

2

ma wrócić duzo wczesniej

4

Ale Smoku ma polewke z Suareza

0

to tak jak Fnatic #pewniaczek

0

Probierz sie nie mylił mówiąc że Cracovia w tym sezonie idzie na mistrza :)

0

Koniec

3

To kto wygrał ten obiad za czerwo Ramosa? :)

0

Marcelo forma

1

a nie jest przypadkiem tak zeby teraz podwójnie nie karać

0

Ma ktoś może stream do kanału golf channel polska?

3

standard

0

tutaj chyba chodzi o to ze przeszkadzał bramkarzowi ale nie wiem czy troche nie na wyrost

0

ooo taak

1

Nie no Zywoo dobry ale do S1mpla to mu bardzo duzo brakuje

0

myślał że piwko :P

7

tam był spalony także żadna to akcja (jeśli myślimy o tej samej sytuacji)

1

ja też :/

1

tak

0

xD

0

Komentarz usunięty

0

Yyyy rożny?

0

Bo?

0

Szkoda ze Messi nie ttrafił bo spalonego nie było i byłoby juz 1-0

1

serio? to jak Ty to patrzysz :d

3

był

1

sorry ale Twój język jest dla mnie niezrozumiały

1

Dortmund z 3-0 na 3-3 :P

10

dodaj ze Barca ma mecz zaległy

0

Tak jak wykupisz ten dodatek i bedziesz ogladał w grze to wystarczy a jak bedziesz ogladał na twitchu to musisz połaczyć steam z twitchem :P

0

niecałe 40 zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?