0

zgadza sie ale punkt może zdobyć :P

9

może :)

0

Drugie przyjecie nam sie posypalo

2

tak

0

21:15

0

to chyba normalne polsat ma wszystko jeśli chodzi o siatkówke u siebie

1

no chyba nie :P

0

No to chyba dobrze :p

0

na to bym nie liczył :P

0

tak mają po 0

0

bez rotacji w marcu nas nie ma :(

0

a mecz Francja-Dania na mś w Rosji pamiętasz?

0

Serbia ma 6 zwycięstw, a Francja 5

0

jak dzis wygramy to mamy

0

Tak bo Francja jest nieobliczalna i mogłaby namieszać w final six

0

bardziej ten mecz przypomina mecz Francja-Dania z mś w Rosji

6

Serb sie męczył żeby zrobić bład

1

dlaczego niby mieliby to zrobić?

0

spostrzegawczy jesteś :)

0

nie :)

0

bo chcą

0

wszystkie drużyny z pierwszych miejsc i dwie najlepsze z drugich a w tym przypadku z naszej grupy wyjdą dwie

0

mam identyczne wrażenie :P

0

Velasco wtf

0

Czyli dzisiaj dzień frajera

0

Cyrk na kwadratowych kółkach

0

ale dymy

1

Francja też jakoś nie gra wybornie

0

nie? w siatkówke potężna Brazylia przegrała z Holandia

1

On płacze? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?