adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadza sie ale punkt może zdobyć :P
9
może :)
0
Drugie przyjecie nam sie posypalo
2
tak
0
21:15
0
to chyba normalne polsat ma wszystko jeśli chodzi o siatkówke u siebie
1
no chyba nie :P
0
No to chyba dobrze :p
0
na to bym nie liczył :P
0
tak mają po 0
0
bez rotacji w marcu nas nie ma :(
0
a mecz Francja-Dania na mś w Rosji pamiętasz?
0
Serbia ma 6 zwycięstw, a Francja 5
0
jak dzis wygramy to mamy
0
Tak bo Francja jest nieobliczalna i mogłaby namieszać w final six
0
bardziej ten mecz przypomina mecz Francja-Dania z mś w Rosji
6
Serb sie męczył żeby zrobić bład
1
dlaczego niby mieliby to zrobić?
0
spostrzegawczy jesteś :)
0
nie :)
0
bo chcą
0
wszystkie drużyny z pierwszych miejsc i dwie najlepsze z drugich a w tym przypadku z naszej grupy wyjdą dwie
0
mam identyczne wrażenie :P
0
Velasco wtf
0
Czyli dzisiaj dzień frajera
0
Cyrk na kwadratowych kółkach
0
ale dymy
1
Francja też jakoś nie gra wybornie
0
nie? w siatkówke potężna Brazylia przegrała z Holandia
1
On płacze? xD