adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myśle że po majorze na pewno dojdzie do zmian i to pewnie nawet 2-3
0
myślisz że Snatchie przejdzie do Vp?
0
http://sport.tvp.pl/38104134/pilka-nozna-international-champions-cup-arsenal-paris-saintgermain-singapur
0
pod księżycem tak
3
i ta sraczka :P
0
Legia xD
0
30 sierpień
17
tak jak co roku
0
oni juz co roku przez pierwsze 10 kolejek zagrają gó*** a później wiadomo jak sie to skonczy
2
Kane xD
0
ta tylko że zlota pilke znowu rozdają Francuzi i pewnie Grizmann ja zgarnie
1
4,5 roku
0
Ta wiemy to od dawna
1
i to z karnego
2
chyba Ty
3
Argentyna - Francja
Brazylia - Belgia
Hiszpania - Portugalia
2
a jesteś sklepem z telewizorami? :P
8
"Nie gra porywająco..." aha
1
nowy dzień nowe możliwości :)
2
To co gra Nadal z Djokovicem tego nie da sie opisać słowami :o
0
bo mają już 3 inne szlemy
0
spokojnie jeszcze nie Perez
0
z tego co czytałem to tak każda liga sama musi to ogarnąć
2
ciężko wszystkich wrzucić do jednego worka :)
20
chyba idą po lige europy
5
na 99% Ronaldo
0
Tak jak w pilce ręcznej
0
Hazard troche pod publiczke
13
w drugą strone też to działa czytaj Paulinho Umtiti
1
serio? zlota pilka jest juz w rekach Ronaldo i mundial juz tego nie zmieni