0

myśle że po majorze na pewno dojdzie do zmian i to pewnie nawet 2-3

0

myślisz że Snatchie przejdzie do Vp?

0

pod księżycem tak

3

i ta sraczka :P

0

Legia xD

0

30 sierpień

17

tak jak co roku

0

oni juz co roku przez pierwsze 10 kolejek zagrają gó*** a później wiadomo jak sie to skonczy

2

Kane xD

0

ta tylko że zlota pilke znowu rozdają Francuzi i pewnie Grizmann ja zgarnie

1

4,5 roku

0

Ta wiemy to od dawna

1

i to z karnego

2

chyba Ty

3

Argentyna - Francja
Brazylia - Belgia
Hiszpania - Portugalia

2

a jesteś sklepem z telewizorami? :P

8

"Nie gra porywająco..." aha

1

nowy dzień nowe możliwości :)

2

To co gra Nadal z Djokovicem tego nie da sie opisać słowami :o

0

bo mają już 3 inne szlemy

0

spokojnie jeszcze nie Perez

0

z tego co czytałem to tak każda liga sama musi to ogarnąć

2

ciężko wszystkich wrzucić do jednego worka :)

20

chyba idą po lige europy

5

na 99% Ronaldo

0

Tak jak w pilce ręcznej

0

Hazard troche pod publiczke

13

w drugą strone też to działa czytaj Paulinho Umtiti

1

serio? zlota pilka jest juz w rekach Ronaldo i mundial juz tego nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?