adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Portugalia ma więcej żółtych kartek o jedną
0
Portugalia ma jedną więcej :)
0
Hiszpania
0
Dżejmsa Rodrigeza- Tomasz Hajto
2
jak on to sie martwi ale o swój kupon :)
0
bez komentarza
1
w półfinałach i tak zagrają 3 zespoły z Europy
0
a mówili to są mistrzostwa świata tutaj grają najlepsi z najlepszych...
0
xD
0
2
0
Dżesiiiii
0
Andrzej co przeczytał :ooo
1
Dżesi buk :)
0
KdB
1
To co Kowalczyk opowiada w weszło to jest jakiś dramat
0
ooooooo
0
dziwne bo za tamten mecz dostał jedna z lepszych ocen
0
1.02 :)
2
tak jesli wygramy to na pewno jedziemy moze nam pomóc Francja jak ogra dzis Włochów wtedy nie wazny jest jutrzejszy mecz
1
Hazard też nie próżnuje :)
0
bardziej Włosi są naszym rywalem niż Serbia awans uzyskuje 6 drużyn bo Francja(gospodarz) jest na 1 miejscu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie znają to są ich przewidywania :)
7
Bo to kibic Barcy
3
dobrze że kupiłem Ronaldo w tej kolejce na kapitanie juz ma 16 pkt
0
niby pociesza ale z drugiej strony wbija szpilke
0
ale go wyjaśnił :oo
1
pewnie zagra Pazdan-Glik
1
szpaku co ty godosz
0
tak