0

Portugalia ma więcej żółtych kartek o jedną

0

Portugalia ma jedną więcej :)

0

Hiszpania

0

Dżejmsa Rodrigeza- Tomasz Hajto

2

jak on to sie martwi ale o swój kupon :)

0

bez komentarza

1

w półfinałach i tak zagrają 3 zespoły z Europy

0

a mówili to są mistrzostwa świata tutaj grają najlepsi z najlepszych...

0

xD

0

2

0

Dżesiiiii

0

Andrzej co przeczytał :ooo

1

Dżesi buk :)

0

KdB

1

To co Kowalczyk opowiada w weszło to jest jakiś dramat

0

ooooooo

0

dziwne bo za tamten mecz dostał jedna z lepszych ocen

0

1.02 :)

2

tak jesli wygramy to na pewno jedziemy moze nam pomóc Francja jak ogra dzis Włochów wtedy nie wazny jest jutrzejszy mecz

1

Hazard też nie próżnuje :)

0

bardziej Włosi są naszym rywalem niż Serbia awans uzyskuje 6 drużyn bo Francja(gospodarz) jest na 1 miejscu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie znają to są ich przewidywania :)

7

Bo to kibic Barcy

3

dobrze że kupiłem Ronaldo w tej kolejce na kapitanie juz ma 16 pkt

0

niby pociesza ale z drugiej strony wbija szpilke

0

ale go wyjaśnił :oo

1

pewnie zagra Pazdan-Glik

1

szpaku co ty godosz

0

tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?