0

to w Hiszpanii nie mieliby już sędziów :)

0

boje że taki styl może dopiero jak Xavi przyjdzie

0

a ktoś pisał żeby nie płakać bo 2:0 to nie 5:0

4

no i izrael wygra

0

dlaczego

0

a złota piłke i tak wygra Ronaldo

0

3:0 powiadasz

0

takich przypadków jest bardzo dużo

1

Iniesta jak wypieścił

0

Bale to juz w pierwszej połowie powinien wylecieć

1

karny

0

nie był?

0

a co to ma do rzeczy?

0

Wrzuta FC

0

no chyba nie :)

0

spokojnie w przyszłym sezonie varu nie bedzie bo nasz kochany prezydent uefa twierdzi że nie umiemy dobrze tego obsługiwać

0

Tak.

9

nie bedzie xDDD

0

jasne że nie :)

0

może dlatego że mają mecz w LE a w PL i tak nie ugrają juz nic lepszego

1

jutro Barca a nie jakies autobusy :)

1

my w lotto ekstraklasie mamy amatorskie kluby co dopiero w 2 lidze :)

0

1/128 unluku :)

0

1-4 LM 5-6 LE 7(kwali do LE)

0

W Brazylii każdy jest Neymarem :)

18

tutaj jest podobnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wtedy Bayern

0

aha :)

0

drugi raz dziś słysze tego Rolando

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?