adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to w Hiszpanii nie mieliby już sędziów :)
0
boje że taki styl może dopiero jak Xavi przyjdzie
0
a ktoś pisał żeby nie płakać bo 2:0 to nie 5:0
4
no i izrael wygra
0
dlaczego
0
a złota piłke i tak wygra Ronaldo
0
3:0 powiadasz
0
takich przypadków jest bardzo dużo
1
Iniesta jak wypieścił
0
Bale to juz w pierwszej połowie powinien wylecieć
1
karny
0
nie był?
0
a co to ma do rzeczy?
0
Wrzuta FC
0
no chyba nie :)
0
spokojnie w przyszłym sezonie varu nie bedzie bo nasz kochany prezydent uefa twierdzi że nie umiemy dobrze tego obsługiwać
0
Tak.
9
nie bedzie xDDD
0
jasne że nie :)
0
może dlatego że mają mecz w LE a w PL i tak nie ugrają juz nic lepszego
1
jutro Barca a nie jakies autobusy :)
1
my w lotto ekstraklasie mamy amatorskie kluby co dopiero w 2 lidze :)
0
1/128 unluku :)
0
1-4 LM 5-6 LE 7(kwali do LE)
0
W Brazylii każdy jest Neymarem :)
18
tutaj jest podobnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wtedy Bayern
0
aha :)
0
drugi raz dziś słysze tego Rolando