adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kwadratowe jaja- tego jeszcze nie słyszałem :)
1
te nowe przepisy wchodzą już 3 lata
1
zabija? bo robi się bardziej sprawiedliwy?
1
karny... :(
1
tutaj nie było inaczej :)
2
no nie klei sie gierka :(
0
był faul?
0
nie :)
3
Już raz "wystawialiście" skład do gry na mecz z Olympiakosem i wam nie wyszło, zostawcie to Valverde :)
0
lepiej być nie mogło
0
taka nie może być
0
i tak długo pociągnął :/
0
nie
1
też sie zastanawiam jak on to zrobił
0
ta
1
xD
0
a Real?
0
Real w wakacje kupi co najmniej dwa wielkie nazwiska i pewnie wyda 400 mln lekką ręką , wtedy porównanie naszego roku transferowego do ich jednego okienka też bedzie dziwne :)
0
bedzie tak jak z Ter Stegenem
0
boli go to że sponsorzy którzy mogliby wesprzeć piłke pójdą w esport
0
Jak myśliccie Polsat bedzie pokazywał np. jeden mecz w otwartym polsacie czy wszystko na płatnych kanałach?
0
1-0 Barca
0
oby w finale
0
taka seria jest bez sensu
0
A ktoś ostatnio pisał że wielkie transfery to nie zimą a latem, troche sie przeliczył
1
Przynajmniej Pique dziś w formie
0
gorzej
1
Tyle to i ja wiem
0
mam nadzieje że to nie jest Twój największy problem :)
0
dlaczego miało to być nielegalne?