0

kwadratowe jaja- tego jeszcze nie słyszałem :)

1

te nowe przepisy wchodzą już 3 lata

1

zabija? bo robi się bardziej sprawiedliwy?

1

karny... :(

1

tutaj nie było inaczej :)

2

no nie klei sie gierka :(

0

był faul?

0

nie :)

3

Już raz "wystawialiście" skład do gry na mecz z Olympiakosem i wam nie wyszło, zostawcie to Valverde :)

0

lepiej być nie mogło

0

taka nie może być

0

i tak długo pociągnął :/

0

nie

1

też sie zastanawiam jak on to zrobił

0

ta

1

xD

0

a Real?

0

Real w wakacje kupi co najmniej dwa wielkie nazwiska i pewnie wyda 400 mln lekką ręką , wtedy porównanie naszego roku transferowego do ich jednego okienka też bedzie dziwne :)

0

bedzie tak jak z Ter Stegenem

0

boli go to że sponsorzy którzy mogliby wesprzeć piłke pójdą w esport

0

Jak myśliccie Polsat bedzie pokazywał np. jeden mecz w otwartym polsacie czy wszystko na płatnych kanałach?

0

1-0 Barca

0

oby w finale

0

taka seria jest bez sensu

0

A ktoś ostatnio pisał że wielkie transfery to nie zimą a latem, troche sie przeliczył

1

Przynajmniej Pique dziś w formie

0

gorzej

1

Tyle to i ja wiem

0

mam nadzieje że to nie jest Twój największy problem :)

0

dlaczego miało to być nielegalne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?