adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bo Polak
0
Przypał :)
1
na pierwszy rzut oka wyglądało na Nacho ale faktycznie to był Ney
0
Tak.
0
To nacho wybil.
0
No w czas sie skapli
0
aż sie Kameni przypomina
0
po meczu getafe ma jeszcze 2 zmiany
1
a Paco?
3
Brazylia-Francja
0
a widziałeś dobrego sędziego w Hiszpanii...
1
a myślałem że jeszcze zima :/
0
to nie jest brak pomysłu tylko my teraz tak gramy
0
kwadratowe jaja- tego jeszcze nie słyszałem :)
1
te nowe przepisy wchodzą już 3 lata
1
zabija? bo robi się bardziej sprawiedliwy?
1
karny... :(
1
tutaj nie było inaczej :)
2
no nie klei sie gierka :(
0
był faul?
0
nie :)
3
Już raz "wystawialiście" skład do gry na mecz z Olympiakosem i wam nie wyszło, zostawcie to Valverde :)
0
lepiej być nie mogło
0
taka nie może być
0
i tak długo pociągnął :/
0
nie
1
też sie zastanawiam jak on to zrobił
0
ta
1
xD
0
a Real?