adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#dymy
16
jak w podstawówce na skarbnika :)
4
idealny sędzia na el clasico
2
i właśnie po to konieczny jest var
0
na szczęście on zawsze gra ;)
15
gościu na rm zadał dobre pytanie: Ilu z tych osób które zagłosowało na chelsea i tak na streamie bedzie oglądało Barce...
5
Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Holandie chyba nie :)
1
bestia :)
4
no chyba nie...
1
spoko, ewentualnie @samueleto sie dorzuci ;)
0
z drugiej strony o referendum było wiadomo duzo wcześniej można było sie domyślać że dziś nie będzie tam kolorowo...
0
takim kursem sie nie podbija
12
tak myślałem ,wyniki zaślepiły socios :(
0
moim zdaniem na skrzydle bardziej bedzie grał Iniesta
0
w sumie jak zwykle na lige mistrzów
3
zawsze musi być jakaś czarna owca...
0
kolegę poniosło ::)
0
to niezły Niko :)
0
spalony? :O
1
może dali lepszą oferte....
1
statystyki mówią że mieli 1 strzał na bramke
0
nie bedzie już takiego głosowania
0
nie mów że jest to problem w 21 wieku
0
Jest tylko jeden minus gramy bez lewego skrzydła na dłuższą mete może to być spory problem
0
Myśle że tak nie bedzie bo ten meczyk w telewizji będzie ogladało duzo osób co nie głosowało bo albo nie widzieli albo nie korzystaja z internetu
13
Nie no co ty ,przecież lepszym spotkaniem bedzie psg-bayern :)
2
ogólnie ten Qarabach to jakiś śmiech na sali
3
A hiszpański sędzia w tym meczu znowu dał popis ...