0

#dymy

16

jak w podstawówce na skarbnika :)

4

idealny sędzia na el clasico

2

i właśnie po to konieczny jest var

0

na szczęście on zawsze gra ;)

15

gościu na rm zadał dobre pytanie: Ilu z tych osób które zagłosowało na chelsea i tak na streamie bedzie oglądało Barce...

5

Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Holandie chyba nie :)

1

bestia :)

4

no chyba nie...

1

spoko, ewentualnie @samueleto sie dorzuci ;)

0

z drugiej strony o referendum było wiadomo duzo wcześniej można było sie domyślać że dziś nie będzie tam kolorowo...

0

takim kursem sie nie podbija

12

tak myślałem ,wyniki zaślepiły socios :(

0

moim zdaniem na skrzydle bardziej bedzie grał Iniesta

0

w sumie jak zwykle na lige mistrzów

3

zawsze musi być jakaś czarna owca...

0

kolegę poniosło ::)

0

to niezły Niko :)

0

spalony? :O

1

może dali lepszą oferte....

1

statystyki mówią że mieli 1 strzał na bramke

0

nie bedzie już takiego głosowania

0

nie mów że jest to problem w 21 wieku

0

Jest tylko jeden minus gramy bez lewego skrzydła na dłuższą mete może to być spory problem

0

Myśle że tak nie bedzie bo ten meczyk w telewizji będzie ogladało duzo osób co nie głosowało bo albo nie widzieli albo nie korzystaja z internetu

13

Nie no co ty ,przecież lepszym spotkaniem bedzie psg-bayern :)

2

ogólnie ten Qarabach to jakiś śmiech na sali

3

A hiszpański sędzia w tym meczu znowu dał popis ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?