adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i płacić po 200 zł jak eleven bedzie miało wszystko
0
nie zapominaj że w przyszłym roku są mś i Verratti na pewno chciałby tam zagrać a jak wejdzie w ścieżke wojenną z trenerem,prezesem to wyląduje na ławie i tyle z jego gry
0
nie ode mnie to zależy
0
nie
0
polecam https://burze.dzis.net/?page=mapa
0
jako kto ???
2
kurcze ile nagle fanów ligi francuskiej. Wszyscy oglądają.
0
Australia gra jako uczestnik z Azji, a Nowa Zelandia jako uczestnik z Australii i Oceanii
0
o kurcze nie wiedziałem :) dzieki
0
Jaka jest klauzula odstępnego Verrattiego?
0
i za 3 lata kupiły go za 150 mln :(
0
Na ronaldo idzie xD
0
co zrobili?
0
jest taka szanssa
0
Jak za dawnych lat xD
0
gg
1
Jak dla głuchoniemych to chyba nie da sie go słuchac
0
To akurat dobrze powiedział traktujemy go jakby byl bogiem gry
3
Gramy jak za Smude.
0
Albo odegarda.
0
nie ,nikt nie patrzy na ten egzamin a na mature patrzą tylko czy zdałeś
31
wyluzuj
0
podchody jak w dobrej brazylijskiej telenoweli....
0
uuu postarali sie :)
0
wy nie rozumiecie że jeśli Verratti to nie Dembele i na odwrót
0
widać xD
1
musimy wygrywać swoje mecze ,ewentualnie liczyć na Francję
1
wczorajszy mecz :)
0
xD, to nie oglądaj w ogóle. :(
10
gdybyś oglądał tenis częściej niż finał wielkiego szlema to byś wiedział że robi tak 60% zawodników/zawodniczek