0

i płacić po 200 zł jak eleven bedzie miało wszystko

0

nie zapominaj że w przyszłym roku są mś i Verratti na pewno chciałby tam zagrać a jak wejdzie w ścieżke wojenną z trenerem,prezesem to wyląduje na ławie i tyle z jego gry

0

nie ode mnie to zależy

0

nie

0

0

jako kto ???

2

kurcze ile nagle fanów ligi francuskiej. Wszyscy oglądają.

0

Australia gra jako uczestnik z Azji, a Nowa Zelandia jako uczestnik z Australii i Oceanii

0

o kurcze nie wiedziałem :) dzieki

0

Jaka jest klauzula odstępnego Verrattiego?

0

i za 3 lata kupiły go za 150 mln :(

0

Na ronaldo idzie xD

0

co zrobili?

0

jest taka szanssa

0

Jak za dawnych lat xD

0

gg

1

Jak dla głuchoniemych to chyba nie da sie go słuchac

0

To akurat dobrze powiedział traktujemy go jakby byl bogiem gry

3

Gramy jak za Smude.

0

Albo odegarda.

0

nie ,nikt nie patrzy na ten egzamin a na mature patrzą tylko czy zdałeś

31

wyluzuj

0

podchody jak w dobrej brazylijskiej telenoweli....

0

uuu postarali sie :)

0

wy nie rozumiecie że jeśli Verratti to nie Dembele i na odwrót

0

widać xD

1

musimy wygrywać swoje mecze ,ewentualnie liczyć na Francję

1

wczorajszy mecz :)

0

xD, to nie oglądaj w ogóle. :(

10

gdybyś oglądał tenis częściej niż finał wielkiego szlema to byś wiedział że robi tak 60% zawodników/zawodniczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?