adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czyli polityka jak zwykle...
dzięki
1
a dlaczego zrezygnowali bo nie w temacie ???
0
i właśnie po to bedziemy mieli var
2
oni walczą o coś więcej niż król strzelców....
0
no to strzelił
5
1.przy czerwonej kartce zawsze jest dłuższa przerwa,
2.ma to duży wpływ na mecz przyjmijmy że sytuacja może się wydarzyć w np.5 minucie,
3.moim zdaniem Ci sędziowie to wolno robili (w meczu Hiszpania-Francja decyzje zapadały dużo szybciej).
0
2
0
kurcze ciężko wam dogodzić ostatnio wszyscy pisali ze super komentarz w eleven...
1
mam nadzieje że ty sie nigdy nie spóźniasz
0
nie zrozumiesz tego :(
0
nie, zupełnie ktoś inny
2
mam taką nadzieje :)
0
chodziło mu o wypowiedź
0
widze po statystykach że Sevilla ma szanse ?
0
zarzuć linkiem bo nie przypominam sobie?
0
jak oni mają tylko prawa do Wimbledonu (z tych większych turniejów)
1
ta i ceny polecą ostro w góre
0
ta może jeszcze odciągać podatki od każdego komentarza....
2
to grubo
0
yyyyyy nie :)
1
kto to xD
0
zgadza sie
0
ten ronaldo jakiś nie podobny
0
albo drugi gabigol xD
0
przyjacielu przy wiejskiej wszyscy to krzykacze, kłamcy, złodzieje, oszuści
4
większość na tej stronie to osoby jeszcze nie dorosłe i raczej nie interesują/nie wiedza o co chodzi w polityce więc jak maja sie wypowiedzieć. teksty typu "wszystko tyko nie pis/po/cokolwiek" o tym świadczą
12
Lazio z Sampdorią niżle sie bawią juz 9 bramek
18
nie wiem co bierzesz ale bierz pół ...
1
właśnie nie bo celta wtedy miała wyjść rezerwami bo mieli mecz w pucharze
1
aha