0

a czyli polityka jak zwykle...
dzięki

1

a dlaczego zrezygnowali bo nie w temacie ???

0

i właśnie po to bedziemy mieli var

2

oni walczą o coś więcej niż król strzelców....

0

no to strzelił

5

1.przy czerwonej kartce zawsze jest dłuższa przerwa,
2.ma to duży wpływ na mecz przyjmijmy że sytuacja może się wydarzyć w np.5 minucie,
3.moim zdaniem Ci sędziowie to wolno robili (w meczu Hiszpania-Francja decyzje zapadały dużo szybciej).

0

2

0

kurcze ciężko wam dogodzić ostatnio wszyscy pisali ze super komentarz w eleven...

1

mam nadzieje że ty sie nigdy nie spóźniasz

0

nie zrozumiesz tego :(

0

nie, zupełnie ktoś inny

2

mam taką nadzieje :)

0

chodziło mu o wypowiedź

0

widze po statystykach że Sevilla ma szanse ?

0

zarzuć linkiem bo nie przypominam sobie?

0

jak oni mają tylko prawa do Wimbledonu (z tych większych turniejów)

1

ta i ceny polecą ostro w góre

0

ta może jeszcze odciągać podatki od każdego komentarza....

2

to grubo

0

yyyyyy nie :)

1

kto to xD

0

zgadza sie

0

ten ronaldo jakiś nie podobny

0

albo drugi gabigol xD

0

przyjacielu przy wiejskiej wszyscy to krzykacze, kłamcy, złodzieje, oszuści

4

większość na tej stronie to osoby jeszcze nie dorosłe i raczej nie interesują/nie wiedza o co chodzi w polityce więc jak maja sie wypowiedzieć. teksty typu "wszystko tyko nie pis/po/cokolwiek" o tym świadczą

12

Lazio z Sampdorią niżle sie bawią juz 9 bramek

18

nie wiem co bierzesz ale bierz pół ...

1

właśnie nie bo celta wtedy miała wyjść rezerwami bo mieli mecz w pucharze

1

aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?