0

ciekawa hipoteza....

0

czy ja wiem czy tak pomagają w meczu z PSG jak sie dobrze przyjrzymy to pomocy nie było

0

tak mi się właśnie wydawało xDD

0

3 nie oszukujmy sie !!!!!

1

tak tylko że jak wejdzie mase ludzi to mogą być problemy, ale ja chętnie skorzystam :)

1

nie ale szansza że bedzie dzialał jest mała

0

poczytaj sobie w necie :)

0

za dużo izaka xD

0

a Busquets ???

0

3 lata życze powodzenia

10

Boże jak można dać 6 stów za buty

0

prosze Cie

0

nie :)

0

no własnie od 3h cos nawala myślałem że to tylko u mnie

0

bayern na spokojnie wygra lm

0

ale sie czepiasz , obrona stała jak wmurowana oni zawalili ale lepiej napisac ze ter stegen zawalił

1

to bardzo źle o tobie swiadczy

0

tylko że jak będą mieli wszystko to sami sobie będą mogli ustalić stawke jaką bedą chcieli

0

matematycznie jeszcze nie :)

0

leganes to ich kolejne rezerwy więc oni muszą oddać mecz z nami by tak nie było

2

i to jeszcze jak stary , to uzależnia bardziej niż papierosy :)

1

5 pkt przewagi i mecz zaległy xD

0

hahaha to ta sama strona

11

raczej już nie

0

Chcę trenować Messiego, aby oglądać go codziennie zza linii.
słowo klucz CODZIENNIE, wydaje mi sie że reprezentacja (jeszcze z takimi problemami) nie wchodzi w gre

0

nie ma się co dziwić w tych krajach piłka nożna jest mało popularna

0

co po takich przeprosinach jak możemy zremisować

0

tak

0

juz powiedział

10

chyba najlepszy konkurs w tym sezonie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?