adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawa hipoteza....
0
czy ja wiem czy tak pomagają w meczu z PSG jak sie dobrze przyjrzymy to pomocy nie było
0
tak mi się właśnie wydawało xDD
0
3 nie oszukujmy sie !!!!!
1
tak tylko że jak wejdzie mase ludzi to mogą być problemy, ale ja chętnie skorzystam :)
1
nie ale szansza że bedzie dzialał jest mała
0
poczytaj sobie w necie :)
0
za dużo izaka xD
0
a Busquets ???
0
3 lata życze powodzenia
10
Boże jak można dać 6 stów za buty
0
prosze Cie
0
nie :)
0
no własnie od 3h cos nawala myślałem że to tylko u mnie
0
bayern na spokojnie wygra lm
0
ale sie czepiasz , obrona stała jak wmurowana oni zawalili ale lepiej napisac ze ter stegen zawalił
1
to bardzo źle o tobie swiadczy
0
tylko że jak będą mieli wszystko to sami sobie będą mogli ustalić stawke jaką bedą chcieli
0
matematycznie jeszcze nie :)
0
leganes to ich kolejne rezerwy więc oni muszą oddać mecz z nami by tak nie było
2
i to jeszcze jak stary , to uzależnia bardziej niż papierosy :)
1
5 pkt przewagi i mecz zaległy xD
0
hahaha to ta sama strona
11
raczej już nie
0
Chcę trenować Messiego, aby oglądać go codziennie zza linii.
słowo klucz CODZIENNIE, wydaje mi sie że reprezentacja (jeszcze z takimi problemami) nie wchodzi w gre
0
nie ma się co dziwić w tych krajach piłka nożna jest mało popularna
0
co po takich przeprosinach jak możemy zremisować
0
tak
0
juz powiedział
10
chyba najlepszy konkurs w tym sezonie....