adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nw...
41
gościu na fioletowej dostał bana na 16lat xDDDDD
0
na pewniaków takich jak Bayern czy Chelsea u siebie nie ma co stawiać bo kurs 1.1 a może zepsuć kupon
2
serio ale idiota
2
aha
1
zgadzam sie...
1
ale chociiaż mniej wiecej :)
17
jeśli wygrają lm i lige to dostanie na pewno bo nie ma w tym roku żadnego wiekszego turnieju
1
albo powinni strzelać w tym samym czasie na dwie bramki to też byłoby ciekawe
0
to nieźle sie bawili :)
1
nie żadnej polskiej drużyny :)
7
chyba na polsacie leci jeśli sie nie myle
0
tak tylko jak eleven bedzie miało wszystko to też cena podskoczy i to duzo...
0
ale za to w jakiej formie jest Malaga.... :)
0
teraz jak mają trzy kanały to pewnie na jednym Barca na drugim real a na trzecim multiliga
1
tak w google wpisz i masz
0
a co to ma do rzeczy ??? co innego jakby był bramkarzem ....
2
nie bedzie
0
nieaktualne
2
zawsze tak robicie :)
2
owszem :)
1
i Sevilla
0
raczej nie , to była walka bark w bark
0
a akurat deportivo ma o co grac bo oni nie moga byc pewni utrzymania
0
trzeba było im oddać te 3pkt :)
0
widocznie gra na 3 frontach to za dużo i troche odpuszczaja puchar
5
Masche dziś bardzo ofensywnie
0
jak z realem :)
0
aha czyli skoro mu nic nie zrobił to wg Cb nie powinno być zawieszenia,a gdyby zakończył Messiemu karierę (a jaki wślizgami można to zrobić) to powinien dostać kare. tak?
0
to jest turan