adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
xD
4
słucham gościu widac że nie znasz Nadal a to że kibicuje realowi mnie obchodzi ja podziwiam go z gre w tenis a nie patrze czyim jest kibicem.
0
ile????
1
w każdej plotce jest troche prawdy
0
yyyyyy nie.
0
szanse są zawsze ale chyba nie tym razem
0
Z drugiej strony słyszałem że ten system może sie pomylić o 2mm więc komputer też może zawieść.
0
No i Stachu to ma :)
1
ale mecz :*
0
a przy 4-2-3-1 Roberto nie może grać?
0
xD
0
To jest tylko mecz towarzyski jeszcze po zakończonym sezonie nikt tu nie bedzie gral na 100%
0
6 bramek i 3 asysty w lidze
0
przyznał sie że jest trollem...
0
żadne
5
Ale Thiem składa Djoko.....
0
już to widze xD
3
Więcej terrorystów przyjmujmy,dawać ich! :(.....
81
Teraz trzeba wygrać lm 3 razy z rzędu i bedzie git xD
0
dobrze że te piłki nie są wyznacznikiem umiejętności ....
0
To przelicz.
0
Juz nie.
0
Jeszcze gorzej.
0
Ronaldo xD.
0
Aha. Najpierw sie dowiedz i dopiero wypowiadaj
3
Kamera na helikopterze a dach zamknięty xD
0
aha
7
1956,1957,1958,1959,1960 xD
21
a Atletico mniej niż spadkowicze z premier league xD
0
powinni coś takiego dodać xD