1

xD

4

słucham gościu widac że nie znasz Nadal a to że kibicuje realowi mnie obchodzi ja podziwiam go z gre w tenis a nie patrze czyim jest kibicem.

0

ile????

1

w każdej plotce jest troche prawdy

0

yyyyyy nie.

0

szanse są zawsze ale chyba nie tym razem

0

Z drugiej strony słyszałem że ten system może sie pomylić o 2mm więc komputer też może zawieść.

0

No i Stachu to ma :)

1

ale mecz :*

0

a przy 4-2-3-1 Roberto nie może grać?

0

xD

0

To jest tylko mecz towarzyski jeszcze po zakończonym sezonie nikt tu nie bedzie gral na 100%

0

6 bramek i 3 asysty w lidze

0

przyznał sie że jest trollem...

0

żadne

5

Ale Thiem składa Djoko.....

0

już to widze xD

3

Więcej terrorystów przyjmujmy,dawać ich! :(.....

81

Teraz trzeba wygrać lm 3 razy z rzędu i bedzie git xD

0

dobrze że te piłki nie są wyznacznikiem umiejętności ....

0

To przelicz.

0

Juz nie.

0

Jeszcze gorzej.

0

Ronaldo xD.

0

Aha. Najpierw sie dowiedz i dopiero wypowiadaj

3

Kamera na helikopterze a dach zamknięty xD

0

aha

7

1956,1957,1958,1959,1960 xD

21

a Atletico mniej niż spadkowicze z premier league xD

0

powinni coś takiego dodać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?