adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale Thiem składa Djoko.....
0
już to widze xD
3
Więcej terrorystów przyjmujmy,dawać ich! :(.....
81
Teraz trzeba wygrać lm 3 razy z rzędu i bedzie git xD
0
dobrze że te piłki nie są wyznacznikiem umiejętności ....
0
To przelicz.
0
Juz nie.
0
Jeszcze gorzej.
0
Ronaldo xD.
0
Aha. Najpierw sie dowiedz i dopiero wypowiadaj
3
Kamera na helikopterze a dach zamknięty xD
0
aha
7
1956,1957,1958,1959,1960 xD
21
a Atletico mniej niż spadkowicze z premier league xD
0
powinni coś takiego dodać xD
9
to są wyspy tam nie jest za ciepło a w sobote ma być 19 stopni
0
widziałem połowe tego meczu andżelice nic nie wychodziło :(
0
xD
0
tak to jest jak zamiast skupić sie na tenisie to sie gra w gry komputerowe :(
0
nie
1
dokładnie , i po obwodzie 10 min
0
sorry zła adnotacja
0
nigdy go nie miało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
możliwe ale w lidze raczej nie
0
Tak ale nie w hiszpanii
0
to i tak ju z nie ma znaczenia więc po co się spinacie :)
2
xD
0
nie patrze . chciałem tylko przytoczyć to wypowiedzi kolegi wyżej
3
aha