5

Ale Thiem składa Djoko.....

0

już to widze xD

3

Więcej terrorystów przyjmujmy,dawać ich! :(.....

81

Teraz trzeba wygrać lm 3 razy z rzędu i bedzie git xD

0

dobrze że te piłki nie są wyznacznikiem umiejętności ....

0

To przelicz.

0

Juz nie.

0

Jeszcze gorzej.

0

Ronaldo xD.

0

Aha. Najpierw sie dowiedz i dopiero wypowiadaj

3

Kamera na helikopterze a dach zamknięty xD

0

aha

7

1956,1957,1958,1959,1960 xD

21

a Atletico mniej niż spadkowicze z premier league xD

0

powinni coś takiego dodać xD

9

to są wyspy tam nie jest za ciepło a w sobote ma być 19 stopni

0

widziałem połowe tego meczu andżelice nic nie wychodziło :(

0

xD

0

tak to jest jak zamiast skupić sie na tenisie to sie gra w gry komputerowe :(

0

nie

1

dokładnie , i po obwodzie 10 min

0

sorry zła adnotacja

0

nigdy go nie miało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

możliwe ale w lidze raczej nie

0

Tak ale nie w hiszpanii

0

to i tak ju z nie ma znaczenia więc po co się spinacie :)

2

xD

0

nie patrze . chciałem tylko przytoczyć to wypowiedzi kolegi wyżej

3

aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?