0

dlaczego miałby być przełożony bo nie w temacie?

0

Masche
Umtiti Pique
jest moc

0

a to myślałem że wytrzymałeś :)

0

ooo to ktoś dziś przytulił niecałe 2 koła.... gratki

0

wydaje mi się że był

0

NaVi tez gra bardzo dobrze , może Virtusi....

17

w jakim celu??

0

ja w drugą strone :(

3

to zdanie nie jest logiczne :)

2

a kiedy można docenić Ronaldo

0

bo musieliby wyrzucić ramosa a do tego przecież dojść nie mogło

0

szpaku " strzelił bardzo piękny rzut karny"

0

średnio

0

tylko że Porto musi wygrać jeśli chce grać w LM

0

słabe te kuponiki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A czy jeszcze oferta Nike nie ma rosnąć z biegiem czasu?

1

wp :)

2

sam jesteś beznadziejny

3

To są te detale....

0

a jeśli jego zmiennik gra jeszcze gorzej?

0

on raczej mówił o tej z zeszłego sezonu...

0

22:00 :)

1

Z ostatniej chwili strzelanina przy łazienkowskiej w Warszawie!!!
Napastników co najmniej 3....

0

gościu zachowaj to dla siebie!!!

2

przypomina sie mecz z RSSS n a Anoeta!!!

0

jakby miał 35 lat

1

Las Palmas otwiera tabele a zamyka Valencia

0

Benat... A to ten od symulek..

0

Dobrze że nie o 6 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?