adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego miałby być przełożony bo nie w temacie?
0
Masche
Umtiti Pique
jest moc
0
a to myślałem że wytrzymałeś :)
0
ooo to ktoś dziś przytulił niecałe 2 koła.... gratki
0
wydaje mi się że był
0
NaVi tez gra bardzo dobrze , może Virtusi....
17
w jakim celu??
0
ja w drugą strone :(
3
to zdanie nie jest logiczne :)
2
a kiedy można docenić Ronaldo
0
bo musieliby wyrzucić ramosa a do tego przecież dojść nie mogło
0
szpaku " strzelił bardzo piękny rzut karny"
0
średnio
0
tylko że Porto musi wygrać jeśli chce grać w LM
0
słabe te kuponiki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A czy jeszcze oferta Nike nie ma rosnąć z biegiem czasu?
1
wp :)
2
sam jesteś beznadziejny
3
To są te detale....
0
a jeśli jego zmiennik gra jeszcze gorzej?
0
on raczej mówił o tej z zeszłego sezonu...
0
22:00 :)
1
Z ostatniej chwili strzelanina przy łazienkowskiej w Warszawie!!!
Napastników co najmniej 3....
0
gościu zachowaj to dla siebie!!!
2
przypomina sie mecz z RSSS n a Anoeta!!!
0
jakby miał 35 lat
1
Las Palmas otwiera tabele a zamyka Valencia
0
Benat... A to ten od symulek..
0
Dobrze że nie o 6 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!