adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wp :)
2
sam jesteś beznadziejny
3
To są te detale....
0
a jeśli jego zmiennik gra jeszcze gorzej?
0
on raczej mówił o tej z zeszłego sezonu...
0
22:00 :)
1
Z ostatniej chwili strzelanina przy łazienkowskiej w Warszawie!!!
Napastników co najmniej 3....
0
gościu zachowaj to dla siebie!!!
2
przypomina sie mecz z RSSS n a Anoeta!!!
0
jakby miał 35 lat
1
Las Palmas otwiera tabele a zamyka Valencia
0
Benat... A to ten od symulek..
0
Dobrze że nie o 6 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
a Barca była pierwsza ... przypadek?
0
C
0
benfica jest e grupie czerwonej
0
jakieś sztuczne to losowanie
0
Może mi ktoś wytłumaczyć czym on leciał do Barcelony?
Mecz w Rostowie zakończył się mniej więcej o 22.30, a trasę Rostów-Barcelona leci się około 7h jak to jest możliwe że on wylądował około północy????
0
0
Wie ktoś czy Diego Alves ma jakąś kontuzje czy decyzją trenera wczoraj nie grał?
1
http://www.meczyki.pl/newsy/jozwik-o-semenyi-rywalizacja-z-nia-jest-krzywdzaca/35761-n
8
jezu co ten pogba ma na głowie...
0
Nie mogę tego pojąć.Lepsza róznica setów ,wygrany bezpośredni pojedynek i mamy być w tabeli za Argentyną?
18
ROTOWAĆ nie ratować czytać nie umiesz...
0
Fajnie byłoby gdyby Anita wystartowała w konkursie mężczyzn byłby drugi medal :):)
0
mamy Albe i Digne ale i tak Mathieu ich wygryzł ze składu
0
z czwartą ekipą grupy a;)
0
tak tylko taki Celtic bedzie musiał cały sezon harować a Milan może sobie olać bo i tak zagraja w LM
0
chodzi po prostu o to że taki Manchester United czy Milan zajmując 15-16 miejsce w lidze (nie zasługując swoją grą przez cały sezon) zagra w LM...
1
czasem trzeba dogłębnie wytłumaczyć...