1

wp :)

2

sam jesteś beznadziejny

3

To są te detale....

0

a jeśli jego zmiennik gra jeszcze gorzej?

0

on raczej mówił o tej z zeszłego sezonu...

0

22:00 :)

1

Z ostatniej chwili strzelanina przy łazienkowskiej w Warszawie!!!
Napastników co najmniej 3....

0

gościu zachowaj to dla siebie!!!

2

przypomina sie mecz z RSSS n a Anoeta!!!

0

jakby miał 35 lat

1

Las Palmas otwiera tabele a zamyka Valencia

0

Benat... A to ten od symulek..

0

Dobrze że nie o 6 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

a Barca była pierwsza ... przypadek?

0

C

0

benfica jest e grupie czerwonej

0

jakieś sztuczne to losowanie

0

Może mi ktoś wytłumaczyć czym on leciał do Barcelony?
Mecz w Rostowie zakończył się mniej więcej o 22.30, a trasę Rostów-Barcelona leci się około 7h jak to jest możliwe że on wylądował około północy????

0

0

Wie ktoś czy Diego Alves ma jakąś kontuzje czy decyzją trenera wczoraj nie grał?

8

jezu co ten pogba ma na głowie...

0

Nie mogę tego pojąć.Lepsza róznica setów ,wygrany bezpośredni pojedynek i mamy być w tabeli za Argentyną?

18

ROTOWAĆ nie ratować czytać nie umiesz...

0

Fajnie byłoby gdyby Anita wystartowała w konkursie mężczyzn byłby drugi medal :):)

0

mamy Albe i Digne ale i tak Mathieu ich wygryzł ze składu

0

z czwartą ekipą grupy a;)

0

tak tylko taki Celtic bedzie musiał cały sezon harować a Milan może sobie olać bo i tak zagraja w LM

0

chodzi po prostu o to że taki Manchester United czy Milan zajmując 15-16 miejsce w lidze (nie zasługując swoją grą przez cały sezon) zagra w LM...

1

czasem trzeba dogłębnie wytłumaczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?