adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spokojnie przyjacielu :)
0
czy ja wiem .....
0
xD
0
jaki ty tu widzisz eksperyment ????
1
właśnie???
0
aha
0
skąd masz z polskim komentarzem?
1
Dlaczego takich systemów nie ma? Najlepszą odpowiedzią jest właśnie wczorajszy mecz. Gdybyśmy dziś zapytali się piłkarzy FC Barcelony, czy chcieliby taki system na boiskach odpowiedź byłaby oczywista.
Tak byłaby oczywista-chcieliby...
0
przyjacielu, wszystko.....
0
ma live możesz zobaczyc
0
za dużo footrolla
0
tak
15
ale pompujemy ten balonik...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
a ja słyszałem
1
*były
4
przyjacielu w Barcelonie mamy to samo Enrique dokonał czegoś historycznego (wygrał tryplet) a teraz wszyscy go zwalniaja
0
ale Zaza zaje***
0
Nie, ale pierwsze ładniej wygląda:)
1
smutne ale prawdziwe Lucho na pewno wyleci
1
dlaczego to nie był messi
0
raczej nierealne
0
ahaa 3-2
0
Neymar dziś tragedia przyjacielu??
2
16 minuta xD
0
jak za dawnych czasów z Mourinho
0
gdyby Messi strzelił rzut wolny to już masz 2:3
0
Ten mecz idealnie pokazuje że wideoweryfikacja byłaby bardziej potrzebna niż te kamery 360
0
dlaczego miałby być przełożony bo nie w temacie?