0

spokojnie przyjacielu :)

0

czy ja wiem .....

0

xD

0

jaki ty tu widzisz eksperyment ????

1

właśnie???

0

aha

0

skąd masz z polskim komentarzem?

1

Dlaczego takich systemów nie ma? Najlepszą odpowiedzią jest właśnie wczorajszy mecz. Gdybyśmy dziś zapytali się piłkarzy FC Barcelony, czy chcieliby taki system na boiskach odpowiedź byłaby oczywista.
Tak byłaby oczywista-chcieliby...

0

przyjacielu, wszystko.....

0

ma live możesz zobaczyc

0

za dużo footrolla

0

tak

15

ale pompujemy ten balonik...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

a ja słyszałem

1

*były

4

przyjacielu w Barcelonie mamy to samo Enrique dokonał czegoś historycznego (wygrał tryplet) a teraz wszyscy go zwalniaja

0

ale Zaza zaje***

0

Nie, ale pierwsze ładniej wygląda:)

1

smutne ale prawdziwe Lucho na pewno wyleci

1

dlaczego to nie był messi

0

raczej nierealne

0

ahaa 3-2

0

Neymar dziś tragedia przyjacielu??

2

16 minuta xD

0

jak za dawnych czasów z Mourinho

0

gdyby Messi strzelił rzut wolny to już masz 2:3

0

Ten mecz idealnie pokazuje że wideoweryfikacja byłaby bardziej potrzebna niż te kamery 360

0

dlaczego miałby być przełożony bo nie w temacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?