adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
aha
6
jedyny plus tvp to to że zawsze pokazują bardzo dużo/wszystkie mecze z turnieju
11
gościu zaczynasz przesadzać
0
za to w Wiśle prawie cała reprezentacja Hiszpanii
0
Tak mi sie wydawało żr był spalony...
1
jak wcześniej nie trafi na Atleti
0
chyba za dużo %
1
a ja Real
0
był
0
w Anglii pewnie by puścił
0
yyyy a kartka?
1
Marek co wyciąga
0
tak
0
i ten telefon wyjący przez cały dzien
0
Cou nie ma syna
0
Szacunek
0
na priv
0
roma raczej tak :)
0
dobre pytanie
1
za dużo footrolla
0
ale w którym meczu?
82
Mam nadzieje że Liverpool w sobote pokaże im gdzie ich miejsce
0
o Ty :(
3
Atletico zagrało dramatyczny mecz
2
no co Ty
0
xDDD
0
Gil to już ten czas....
0
za takie rzeczy mecze przez najbliższe 3 lata powinny odbywać sie przy pustych trybunach
0
pieknie nas dziś robi lahoz
0
4-0