1

aha

6

jedyny plus tvp to to że zawsze pokazują bardzo dużo/wszystkie mecze z turnieju

11

gościu zaczynasz przesadzać

0

za to w Wiśle prawie cała reprezentacja Hiszpanii

0

Tak mi sie wydawało żr był spalony...

1

jak wcześniej nie trafi na Atleti

0

chyba za dużo %

1

a ja Real

0

był

0

w Anglii pewnie by puścił

0

yyyy a kartka?

1

Marek co wyciąga

0

tak

0

i ten telefon wyjący przez cały dzien

0

Cou nie ma syna

0

Szacunek

0

na priv

0

roma raczej tak :)

0

dobre pytanie

1

za dużo footrolla

0

ale w którym meczu?

82

Mam nadzieje że Liverpool w sobote pokaże im gdzie ich miejsce

0

o Ty :(

3

Atletico zagrało dramatyczny mecz

2

no co Ty

0

xDDD

0

Gil to już ten czas....

0

za takie rzeczy mecze przez najbliższe 3 lata powinny odbywać sie przy pustych trybunach

0

pieknie nas dziś robi lahoz

0

4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?