adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
z informacjami od 6 rano co pół godziny :)
0
niesamowity jesteś dziś :)
0
za dużo youtube;a
0
ale nie pocałował chyba odejdzie xd
16
zaskocze Cie-- gra
0
Ma ktoś działający link do canal+?
0
widziałem mam go już długo :P
1
?
0
02:30 - 1 kwi 2018
0
a nawet 10 pkt bo mamy lepszy bilans :)
0
również :)
0
"rząd, który by pomógł państwu" nie ma takiego
1
mecze będą o 18:55 i 21 a nie o 19:45 :)
0
MATEU LAHOZ Antonio Miguel
0
Hiszpania strzeliła jeszcze 4 bramki :P
0
tzw. taktyczna kontuzja ;)
3
po 10 min? to juz lepiej po 90 minutach od razu karne
1
aha
6
jedyny plus tvp to to że zawsze pokazują bardzo dużo/wszystkie mecze z turnieju
11
gościu zaczynasz przesadzać
0
za to w Wiśle prawie cała reprezentacja Hiszpanii
0
Tak mi sie wydawało żr był spalony...
1
jak wcześniej nie trafi na Atleti
0
chyba za dużo %
1
a ja Real
0
był
0
w Anglii pewnie by puścił
0
yyyy a kartka?
1
Marek co wyciąga
0
tak