adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no ale jak graja na karne to co za różnica czy po 90 czy 120min
0
Ciekawe ile będziemy grać te bezsensowne dogrywki..
2
Ta radziecki
0
dziwne 15min temu pisali że jeden z gorszych
0
Yyyy var tez nie widzi?
1
Szpaku po 105 minutach brawo
0
finał bardzo możliwy :P
1
albo Brazylia-Francja
0
prosze https://resources.fifa.com/image/upload/eng-51-0701-esp-rus-rus-teamstatistics-pdf-2979801.pdf?cloudid=qv3e3arfwlo3pu9omg2k
1
kto wie w końcu to Ruscy
0
[*]
0
Chce wam sie ogladac studio tvp :/
0
Pique chyba pierwszego bedzie strzelał
1
Rosja wcale nie gra lepiej
2
Dziwne ze jakoś prawa reka poszla w dol a lewa nie
5
Jedna z najbardziej oczywistych rak jakie widziałem
1
Po 30min klepania jakas akcja
2
Ta Rysiek....
1
bardziej Torreira go wyłączył
0
zdziwiłem sie bo to raczej było oczywiste
1
Chyba migrena daje o sobie znac:)
2
A Coutinho.
2
ciężko spuścić głowę do góry :)
12
raczej nie
0
???
0
z drugiej strony na tych mistrzostwach żadna drużyna nie prezentuje sie jakos wybornie no może oprócz Chorwacji i Brazylii
1
szpaku chyba o lewym mówi
0
Działa wam normalnie sport.tvp.pl?
1
a Dżesi :P
1
Anglia