adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Porwani" najnowsza produkcja ten klimat polecam
0
każdy ma swoją opinie :P
0
może nie liga hiszpańska a bardziej sama Barca :)
1
totki juz w pyre
4
w takim Monaco które sie rozsprzedało w 2 lata to nawet Guardiola by nie pomógł
0
Buksa pewnie za te 4 bramki w 4 ostatnich meczach ligowych, ciężko mi też powiedzieć bo nie oglądam ekstraklapy :)
1
z tego co sprawdziłem to gracze Pogoni Szczecin :)
1
Powołania Jerzego Brzęczka
https://x.com/LaczyNasPilka
0
ta tylko wtedy płaciłbyś 2 razy tyle co teraz za to wszystko :)
2
UEFA to prędzej znajdzie kruczki jak sie przyłączyć żeby też zainkasować $$$ :)
1
zalety to na pewno co kolejke wyborne mecze + duzo wiecej kasy dla klubów
wady rozwalanie kompletnie ligi mistrzów pewnie też lig krajowych, słabsze kluby miały by jeszcze wieksze problemy, i z tego co sie słyszy to też nie wiadomo co by było z reprezentacjami
0
myślisz że zamknięcie stadionu na rok dla kibiców nic by nie dało?
0
Hajto szaleje w cafe :)
3
no co Ty takiego czegoś na pewno nie bedzie
0
wczoraj kibice legii to przede wszystkim zadymili stadion za co powinni dostać wysoką kare szkoda ze o tym nic sie nie mówi
1
no no pięknie kibice legii, ale bym im nałożył kare roku przy pustych trybunach!
1
ma to działać jak zwykła liga złożona z 16-20 najlepszych zespołów europy (co oznaczałoby wyjście tych drużyn z krajowych lig) gra każdy z każdym mecz i rewanż i wiadomo dużo siana od szejków :)
0
Myśle że Leon rozwali Lube :)
1
serio?
0
xd
1
Czy Roberto nie był faulowany przez Bale'a w tej sytuacji?
0
Pojechał do Meksyku na mś w piłke osób z amputacja
0
Jest moc.
0
ten gość z 17 xD
0
Gruby jaka agresja teraz :)
0
wam? chyba nam
0
wariat :)
0
a tak
9
fivb to jest dopiero instytucja której nikt nie może zrozumieć :)
0
link?