1

"Porwani" najnowsza produkcja ten klimat polecam

0

każdy ma swoją opinie :P

0

może nie liga hiszpańska a bardziej sama Barca :)

1

totki juz w pyre

4

w takim Monaco które sie rozsprzedało w 2 lata to nawet Guardiola by nie pomógł

0

Buksa pewnie za te 4 bramki w 4 ostatnich meczach ligowych, ciężko mi też powiedzieć bo nie oglądam ekstraklapy :)

1

z tego co sprawdziłem to gracze Pogoni Szczecin :)

1

Powołania Jerzego Brzęczka
https://x.com/LaczyNasPilka

0

ta tylko wtedy płaciłbyś 2 razy tyle co teraz za to wszystko :)

2

UEFA to prędzej znajdzie kruczki jak sie przyłączyć żeby też zainkasować $$$ :)

1

zalety to na pewno co kolejke wyborne mecze + duzo wiecej kasy dla klubów
wady rozwalanie kompletnie ligi mistrzów pewnie też lig krajowych, słabsze kluby miały by jeszcze wieksze problemy, i z tego co sie słyszy to też nie wiadomo co by było z reprezentacjami

0

myślisz że zamknięcie stadionu na rok dla kibiców nic by nie dało?

0

Hajto szaleje w cafe :)

3

no co Ty takiego czegoś na pewno nie bedzie

0

wczoraj kibice legii to przede wszystkim zadymili stadion za co powinni dostać wysoką kare szkoda ze o tym nic sie nie mówi

1

no no pięknie kibice legii, ale bym im nałożył kare roku przy pustych trybunach!

1

ma to działać jak zwykła liga złożona z 16-20 najlepszych zespołów europy (co oznaczałoby wyjście tych drużyn z krajowych lig) gra każdy z każdym mecz i rewanż i wiadomo dużo siana od szejków :)

0

Myśle że Leon rozwali Lube :)

1

serio?

0

xd

1

Czy Roberto nie był faulowany przez Bale'a w tej sytuacji?

0

Pojechał do Meksyku na mś w piłke osób z amputacja

0

Jest moc.

0

ten gość z 17 xD

0

Gruby jaka agresja teraz :)

0

wam? chyba nam

0

wariat :)

0

a tak

9

fivb to jest dopiero instytucja której nikt nie może zrozumieć :)

0

link?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?