0

Nie przesadzaj, to nierealne. Real będzie zaraz za nami albo 3 za Atletico :)

2

Krycha to świetny zawodnik i takie gadanie, że to "brutal" jest trochę śmieszne ;)

0

Myślę że nie warto.

1

Po tym meczu jesteśmy pewni 2 rzeczy: Pedro odejdzie.
Trzeba doskonalic grę w defensywie bo wygląda fatalnie. Osobiście bardzo mocno liczę na Verminatora :)

0

Co za geniusz Bartry :D

0

Dlaczego sprzedajemy młodych zawodników? Chyba że ludzie ze sztabu nie widzą w nich potencjału to rozumiem :)

0

245 :D

1

:D

3

Abdennour jakby miał kogoś zastąpić to Adriano.

3

Przyjęło się, że słabi fizycznie zawodnicy nie są dla PL i od razu wszyscy to łykają. Rzeczywiście Messi przeciwko City sobie nie radził, Aguero tez gra słabo, a o Hazardzie nie wspomnę.

0

Miałem do wyboru G3 lub Galaxy S5. Wybrałem S5 i nie żałuję :D

0

Można by było kupić w końcu jakąś młoda gwiazdę na zmianę. Nolito niby jest dość dobry na ławkę, ale na pewno znalazłby się ktoś lepszy i perspektywistyczny :)

6

"Sport": Liverpool jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Adamy Traore z Barcelony. Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów w zamian za 19-latka chcą Philippe Coutinho. Brazylijczyk jest wyceniany na 30 milionów euro, z kolei Traore na 10 milionów. W związku z tym, "Duma Katalonii" różnicę przy wymianie zawodników musiałaby pokryć gotówką.

Edit: "Metro": Marc Bartra za 10 milionów euro może trafić na Emirates Stadium!

0

Gajos z karnego niczym Ramos :D

0

Możesz nie spamować?

3

120 polsat sport news :)

1

To tak samo jak mecze Legii, kabarety :D

2

Wyjdź.

4

Kto wie, z taką coroczną grą naszych kopaczy to wzystko jest możliwe

9

Nie oszukujmy się obecny Basel do Sevilli nie ma polotu :) Sevilla by pewnie zgwałcila Lech, tak samo jak zrobiła to Śląskowi w dwumeczu ;)

0

Dlaczego nasza liga musi być taka słaba? :( szkoda że ekstraklasa to nie la liga albo Bundesliga :(

0

Gdyby Barcy to nie zaszkodziło i by wyszła z pierwszego miejsca to wygrana Lechii w Gdańsku byłaby fajną sprawą :D

0

Już myślałem, że Zubi :)

3

Bartra ciągle za kimś biegnie. Nie wygląda zbyt dobrze ostatnio :)

4

No to pięknie, wolę dopłacić kilka złotych niż oglądać na internecie :)

0

Bilety po 100 dolarów na trening? Oszaleli oni tam? :D

0

Good joke kolego :))

1

Slabo mu się zrobiło i się przewrócił, ale chyba już wszystko gra.

4

Fifa Mafia tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?