adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzaj, to nierealne. Real będzie zaraz za nami albo 3 za Atletico :)
2
Krycha to świetny zawodnik i takie gadanie, że to "brutal" jest trochę śmieszne ;)
0
Myślę że nie warto.
1
Po tym meczu jesteśmy pewni 2 rzeczy: Pedro odejdzie.
Trzeba doskonalic grę w defensywie bo wygląda fatalnie. Osobiście bardzo mocno liczę na Verminatora :)
0
Co za geniusz Bartry :D
0
Dlaczego sprzedajemy młodych zawodników? Chyba że ludzie ze sztabu nie widzą w nich potencjału to rozumiem :)
0
245 :D
1
3
Abdennour jakby miał kogoś zastąpić to Adriano.
3
Przyjęło się, że słabi fizycznie zawodnicy nie są dla PL i od razu wszyscy to łykają. Rzeczywiście Messi przeciwko City sobie nie radził, Aguero tez gra słabo, a o Hazardzie nie wspomnę.
0
Miałem do wyboru G3 lub Galaxy S5. Wybrałem S5 i nie żałuję :D
0
Można by było kupić w końcu jakąś młoda gwiazdę na zmianę. Nolito niby jest dość dobry na ławkę, ale na pewno znalazłby się ktoś lepszy i perspektywistyczny :)
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/p720x720/11855819_923704140998603_2141203026166085124_n.jpg?oh=8379f2d87fc85165e16211675e359b7d&oe=565351CD
Neymar wstawił zdjęcie :D
6
"Sport": Liverpool jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Adamy Traore z Barcelony. Triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów w zamian za 19-latka chcą Philippe Coutinho. Brazylijczyk jest wyceniany na 30 milionów euro, z kolei Traore na 10 milionów. W związku z tym, "Duma Katalonii" różnicę przy wymianie zawodników musiałaby pokryć gotówką.
Edit: "Metro": Marc Bartra za 10 milionów euro może trafić na Emirates Stadium!
0
Gajos z karnego niczym Ramos :D
0
Możesz nie spamować?
3
120 polsat sport news :)
1
To tak samo jak mecze Legii, kabarety :D
2
Wyjdź.
4
Kto wie, z taką coroczną grą naszych kopaczy to wzystko jest możliwe
9
Nie oszukujmy się obecny Basel do Sevilli nie ma polotu :) Sevilla by pewnie zgwałcila Lech, tak samo jak zrobiła to Śląskowi w dwumeczu ;)
0
Dlaczego nasza liga musi być taka słaba? :( szkoda że ekstraklasa to nie la liga albo Bundesliga :(
0
Gdyby Barcy to nie zaszkodziło i by wyszła z pierwszego miejsca to wygrana Lechii w Gdańsku byłaby fajną sprawą :D
0
Już myślałem, że Zubi :)
3
Bartra ciągle za kimś biegnie. Nie wygląda zbyt dobrze ostatnio :)
4
No to pięknie, wolę dopłacić kilka złotych niż oglądać na internecie :)
0
Bilety po 100 dolarów na trening? Oszaleli oni tam? :D
0
Good joke kolego :))
1
Slabo mu się zrobiło i się przewrócił, ale chyba już wszystko gra.
4
Fifa Mafia tyle w temacie.