1

Coentrao też jest żenujący, powinni się dobrać, on i Turan :) Ewentualnie jeszcze Garcia.

7

Narzekać na sędziego nie można, Turan to kompletny idiota :/

0

A canal+? :D

1

Jak coś to po meczu wyślę nr. konta :D

0

To było dawno, teraz nie wiadomo jak tam zagra :D To już inny Pepe

0

Neymar też pracuje w obronie, a różnica w ofensywie pomiędzy nim, a Pedro jest chyba dość duża :p

1

Komentarz usunięty

2

Ależ dzisiaj będzie mecz! Psg w swoim prawie najsilniejszym składzie, Ibra będzie grał. Po prostu złego widowiska nie może być. Jedyna obawa o Mascherano i jego pojedynki przeciwko Ibrze :D
Po zwycięstwo! Vamos :D

2

Suarez bardziej przydatny dla Barcy chyba. Jest mega silny i to daje dużo Barcelonie :D

1

Messi ma obsesje na punkcie lobowania bramkarzy :D

0

Ależ Adriano dzisiaj słabiutko, strasznie objeżdżany.

0

kurde ale mecz :D Nasza obrona średnio wygląda :P

0

Mam nadzieję, że to wypali z tymi DM'ami. Jestem pełen obaw, ale po zwycięstwo! :D

7

No można powiedzieć że Suarez wyr*chal Luiza i to bez wawazeliny. Magia po prostu :D

0

hahaha Mathieu kopci jak dobra kotłownia :D

0

Bardzo słabo wygląda Psg i to jeszcze grając u siebie :)

0

Już się Luiz rozgrzewa? :D

2

Komentarz usunięty

0

Właśnie ludzie, gdzie lepiej oglądać na jedynce czy canal+? Chodzi mi o komentarz :D

0

Słabym kibicem Barcy jesteś skoro nie znasz :D Każdemu może się zdarzyć literówka ;)

0

No chyba niee, nazwiska nie są złe, ale może się nie znam :)

0

Co ten Varane biega :D

0

Zauważyłem, że nie wiadomo jaki komentator to i tak będzie strasznie krytykowany :D Mi tam nie przeszkadza.

0

A za 5 min będziesz mu zazdrościł tak?

0

To dopiero początek meczu, ogarnij :D

0

Tak

1

Ktoś tu po drugiej bramce pisał, że mamy 3 pkt i liga już nasza. Jak widać piłka nożna jak i nasza drużyna jest nieprzewidywalna. Trzeba się mobilizować i po zwycięstwo do Paryża :D

0

Nikt nie sprzedaje pół składu, ale zmiana najlepszego zawodnika w trakcie meczu powinno być karane. Ba jeszcze ten zawodnik odpoczywał mecz wcześniej.

0

Nie jestem gimbusem, ale czuję się zawiedziony tak frajerskim remisem :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?