adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coentrao też jest żenujący, powinni się dobrać, on i Turan :) Ewentualnie jeszcze Garcia.
7
Narzekać na sędziego nie można, Turan to kompletny idiota :/
0
A canal+? :D
1
Jak coś to po meczu wyślę nr. konta :D
0
To było dawno, teraz nie wiadomo jak tam zagra :D To już inny Pepe
0
Neymar też pracuje w obronie, a różnica w ofensywie pomiędzy nim, a Pedro jest chyba dość duża :p
1
Komentarz usunięty
2
Ależ dzisiaj będzie mecz! Psg w swoim prawie najsilniejszym składzie, Ibra będzie grał. Po prostu złego widowiska nie może być. Jedyna obawa o Mascherano i jego pojedynki przeciwko Ibrze :D
Po zwycięstwo! Vamos :D
2
Suarez bardziej przydatny dla Barcy chyba. Jest mega silny i to daje dużo Barcelonie :D
1
Messi ma obsesje na punkcie lobowania bramkarzy :D
0
Ależ Adriano dzisiaj słabiutko, strasznie objeżdżany.
0
kurde ale mecz :D Nasza obrona średnio wygląda :P
0
Mam nadzieję, że to wypali z tymi DM'ami. Jestem pełen obaw, ale po zwycięstwo! :D
7
No można powiedzieć że Suarez wyr*chal Luiza i to bez wawazeliny. Magia po prostu :D
0
hahaha Mathieu kopci jak dobra kotłownia :D
0
Bardzo słabo wygląda Psg i to jeszcze grając u siebie :)
0
Już się Luiz rozgrzewa? :D
2
Komentarz usunięty
0
Właśnie ludzie, gdzie lepiej oglądać na jedynce czy canal+? Chodzi mi o komentarz :D
0
Słabym kibicem Barcy jesteś skoro nie znasz :D Każdemu może się zdarzyć literówka ;)
0
No chyba niee, nazwiska nie są złe, ale może się nie znam :)
0
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p3/MasQueDeporte/Imagenes/2015/04/14/Recortada/img_cordula_20150414-192933_imagenes_md_otras_fuentes_instagram-k35E--572x573@MundoDeportivo-Web.png
Najlepsi kumple? :D
0
Co ten Varane biega :D
0
Zauważyłem, że nie wiadomo jaki komentator to i tak będzie strasznie krytykowany :D Mi tam nie przeszkadza.
0
A za 5 min będziesz mu zazdrościł tak?
0
To dopiero początek meczu, ogarnij :D
0
Tak
1
Ktoś tu po drugiej bramce pisał, że mamy 3 pkt i liga już nasza. Jak widać piłka nożna jak i nasza drużyna jest nieprzewidywalna. Trzeba się mobilizować i po zwycięstwo do Paryża :D
0
Nikt nie sprzedaje pół składu, ale zmiana najlepszego zawodnika w trakcie meczu powinno być karane. Ba jeszcze ten zawodnik odpoczywał mecz wcześniej.
0
Nie jestem gimbusem, ale czuję się zawiedziony tak frajerskim remisem :(