1

Polecicie jakąś książkę o którymś z wielkich obecnych piłkarzy? Słyszałem że "Ja Ibra" jest fajna ale jeszcze zastanawiam się nad zakupem. Co myślicie? Może coś o Messim, Ronaldinho, Iniescie? Póki co chce jedna książkę, z czasem na pewno biblioteka będzie się powiększać :)

0

To pewnie kibice Realu :)

0

Po triplete zmienił mu się ulubiony klub :)

4

haha no rzeczywiście niesamowita ilość kibiców przyszła pożegnać legendę ;)

4

Porównujesz Mathieu nie ujmując mu do legendy jaką jest Iker, brawo.

9

Ej to ja specjalnie kupiłem nc+ dla ligi hiszpańskiej i ligi mistrzów, a teraz oni nagle tracą prawa? To jakieś jaja :D

1

Wypożyczenie Sampera do Porto byłoby bardzo ciekawą opcją :)

5

Turan i Suarez vs Ramos i Pepe. Może być ciekawie :D

0

Muszę Cię zmartwić bo akurat sporo komentarzy było pozytywnych :)

3

Komentarz usunięty

0

Ten z Lechii? :)

18

Gdyby Camp Nou było w Polsce to ludzie by przychodzili pod stadion byle mieć darmowy internet :D

0

Żebyście się nie zdziwili czy taki rezerwowy.

0

Bardziej Poranek Kojota :D

2

Ogółem Turan to bardzo dobry transfer. Świetny grajek, jego technika bajeczna, obeznany z ligą, językiem. Jest w dość dobrym wieku i cena nie jest z kosmosu. Jeśli to prawda to się cieszę, że zostanie piłkarzem Barcy, środek pola będzie dobrze funkcjonował :)

3

http://img.haberler.com/haber/122/arda-ile-messi-formalarini-degistirdi-5534122_2277_m.jpg
oo kurde, to ktoś podesłał na dolę. Myślę, że nie będzie źle :)

0

To czyli wygrane trofea też nie są nasze? :)

1

Mit o koszulkach już dawno obalony, więc informuję cie, że z koszulek się nie zwróci :)

0

Urzekło mnie to.

0

Na myśl przychodzą mi Koke i Parejo. Nikt inny raczej nie pasuje, albo nie ma szans na jego zdobycie :)

5

"Nie strzelili żadnej głowy bramką" :D

2

Chyba nikt nie ma prawa powiedzieć, że wygraliśmy LM przypadkiem. Barcelona była w tym roku nieosiągalna dla rywali, droga do zwycięstwa LM najcięższa z możliwych. Trafialiśmy mistrzów Cypru, Francji, Holandii, Anglii, Niemiec, Włoch. Nic tylko gratulować zawodnikom i świętować!! :D

13

Barco jesteś wielka :D

0

Dobry grajek, wejścia w finale LE mi zaimponowały, mega wchodził w wolne korytarze. Mam nadzieję, że do nas dołączy. Vidal, jakiś pomocnik lub dwóch i kadra na przyszły sezon gotowa ;)

0

Akurat do trenerki to nie wiem czy on się nadaje :P

0

Kurde dzisiaj taki mecz, a ja muszę na urodziny iść :/ Wszystkie gazety przewidują Suareza od początku, ciekawe czy zagra :) Vamos Barca, tylko zwycięstwo :)

1

Atlhetic :D Niezależnie od wyniku

2

Ja tam jednak chciałbym, żeby wygrali Polacy :D

0

Gundogan, aj jak ja go chciałem jeszcze przed kontuzją. Ciągnął całą linię pomocy Bvb. Mam nadzieję, że ten zawodnik się jeszcze odrodzi, ale nie wiem czy to odpowiedni kandydat na obecną chwilę :)

0

To co my w tym sezonie triplete, Real 0? :D tak mi smutno :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?