adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polecicie jakąś książkę o którymś z wielkich obecnych piłkarzy? Słyszałem że "Ja Ibra" jest fajna ale jeszcze zastanawiam się nad zakupem. Co myślicie? Może coś o Messim, Ronaldinho, Iniescie? Póki co chce jedna książkę, z czasem na pewno biblioteka będzie się powiększać :)
0
To pewnie kibice Realu :)
0
Po triplete zmienił mu się ulubiony klub :)
4
haha no rzeczywiście niesamowita ilość kibiców przyszła pożegnać legendę ;)
4
Porównujesz Mathieu nie ujmując mu do legendy jaką jest Iker, brawo.
9
Ej to ja specjalnie kupiłem nc+ dla ligi hiszpańskiej i ligi mistrzów, a teraz oni nagle tracą prawa? To jakieś jaja :D
1
Wypożyczenie Sampera do Porto byłoby bardzo ciekawą opcją :)
5
Turan i Suarez vs Ramos i Pepe. Może być ciekawie :D
0
Muszę Cię zmartwić bo akurat sporo komentarzy było pozytywnych :)
3
Komentarz usunięty
0
Ten z Lechii? :)
18
Gdyby Camp Nou było w Polsce to ludzie by przychodzili pod stadion byle mieć darmowy internet :D
0
Żebyście się nie zdziwili czy taki rezerwowy.
0
Bardziej Poranek Kojota :D
2
Ogółem Turan to bardzo dobry transfer. Świetny grajek, jego technika bajeczna, obeznany z ligą, językiem. Jest w dość dobrym wieku i cena nie jest z kosmosu. Jeśli to prawda to się cieszę, że zostanie piłkarzem Barcy, środek pola będzie dobrze funkcjonował :)
3
http://img.haberler.com/haber/122/arda-ile-messi-formalarini-degistirdi-5534122_2277_m.jpg
oo kurde, to ktoś podesłał na dolę. Myślę, że nie będzie źle :)
0
To czyli wygrane trofea też nie są nasze? :)
1
Mit o koszulkach już dawno obalony, więc informuję cie, że z koszulek się nie zwróci :)
0
Urzekło mnie to.
0
Na myśl przychodzą mi Koke i Parejo. Nikt inny raczej nie pasuje, albo nie ma szans na jego zdobycie :)
5
"Nie strzelili żadnej głowy bramką" :D
2
Chyba nikt nie ma prawa powiedzieć, że wygraliśmy LM przypadkiem. Barcelona była w tym roku nieosiągalna dla rywali, droga do zwycięstwa LM najcięższa z możliwych. Trafialiśmy mistrzów Cypru, Francji, Holandii, Anglii, Niemiec, Włoch. Nic tylko gratulować zawodnikom i świętować!! :D
13
Barco jesteś wielka :D
0
Dobry grajek, wejścia w finale LE mi zaimponowały, mega wchodził w wolne korytarze. Mam nadzieję, że do nas dołączy. Vidal, jakiś pomocnik lub dwóch i kadra na przyszły sezon gotowa ;)
0
Akurat do trenerki to nie wiem czy on się nadaje :P
0
Kurde dzisiaj taki mecz, a ja muszę na urodziny iść :/ Wszystkie gazety przewidują Suareza od początku, ciekawe czy zagra :) Vamos Barca, tylko zwycięstwo :)
1
Atlhetic :D Niezależnie od wyniku
2
Ja tam jednak chciałbym, żeby wygrali Polacy :D
0
Gundogan, aj jak ja go chciałem jeszcze przed kontuzją. Ciągnął całą linię pomocy Bvb. Mam nadzieję, że ten zawodnik się jeszcze odrodzi, ale nie wiem czy to odpowiedni kandydat na obecną chwilę :)
0
To co my w tym sezonie triplete, Real 0? :D tak mi smutno :p