adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
6
Hahaha Pogba to drugi Song? Kogo ty porównujesz? :D
5
FC Barcelona potwierdziła, że interesuje się Matteo Darmianem oraz Paulem Pogbą! [El 92]
0
Brak tylko większej ilości Messiego :D Tak to bardzo fajnie wyszło ;P
4
Po co ty tu siedzisz? Zazdrościsz nam nowej, ładnej strony? Rozumiem, że rm.pl dupy nie urywa, ale to nie powód żeby wylewać swoje frustracje tutaj :/
8
Żenada, Suarez po takim meczu nie jest w tej XI? Widać ze Marca
2
Myślę, że Pogba będzie chciał rozwijać swój talent i nie pójdzie do P$g :)
1
Ale chociaż kibice mogą się trochę pośmiać :D
1
Ulubione zespoły: Real Madrid wszystko wyjaśnia
Kogoś to chyba boli, to strona dla kibiców Barcy i mogą żartować z kogo chcą :)
0
Hahaha no niszczycie mnie po prostu z tym kapitanem grzmotem :D
0
Czemu dziwnie? Bo nie czaję troszkę ;D
0
Luis w końcu wszedł w pełni w nasz zespół. Gra świetnie i oby tak dalej, do końca sezonu Luisito :D Pomyśleć, że tak wielu ludzi go strasznie krytykowało.
7
Jeszcze niedawno:
"Suarez drewno"
"Suarez za słaby na Barce"
Szach mat hejterzy :D
0
Sorki, tak to szybko leci :D
0
100
0
Trening :P
10
Chyba będę zmuszony zadzwonić na policję, bo to co widzę to brutalny gwałt :D
3
Po prostu nie wierzę :D
1
" jak Getafe nie da nam remisu to chociaż poprosze o kontuzje i pauze od gry do konca sezonu dla Lełłoo i Geyja :) i po bARCY:):)" Czaicie jakie nie*dojebanie? Wszedłem na ich stronę tylko z ciekawości :)
0
Jaka w końcu ta 11? Bo coś zdania podzielone widzę :)
0
Zapewne trenerzy widzą co prezentuje na treningach i go nie wystawiają. Niestety według mnie to nie poziom Barcy.
0
Jego brat żadnym kozakiem jeszcze nie jest :)
2
Ja na NC+ nie narzekam :P
4
W tak wyjątkowy dzień musi być zwycięstwo, innej opcji nie ma :)
4
Brak Alaby to na pewno duży plus dla nas. Chyba tylko właśnie jego z Bayernu chciałbym zobaczyć jako piłkarza Barcy :)
1
Wydaję mi się jednak, że Juve jest po prostu za słabe na zwycięstwo w tym dwumeczu :/
0
Tak, jest to wszystko w artykule...
1
Juz od jutra zaczyna się najważniejszy i zarazem najcięższy miesiąc w sezonie. Po zwycięstwa! Vamos Barca :D
0
Teraz go skurczę łapią. Takie coś mnie najbardziej denerwuje, zawodowi piłkarze zachowują się jak panienki :/
0
Nie wyobrażam sobie jakby teraz Atleti strzeliło gola :D Co to by się działo :P