0

Komentarz usunięty

6

Hahaha Pogba to drugi Song? Kogo ty porównujesz? :D

5

FC Barcelona potwierdziła, że interesuje się Matteo Darmianem oraz Paulem Pogbą! [El 92]

0

Brak tylko większej ilości Messiego :D Tak to bardzo fajnie wyszło ;P

4

Po co ty tu siedzisz? Zazdrościsz nam nowej, ładnej strony? Rozumiem, że rm.pl dupy nie urywa, ale to nie powód żeby wylewać swoje frustracje tutaj :/

8

Żenada, Suarez po takim meczu nie jest w tej XI? Widać ze Marca

2

Myślę, że Pogba będzie chciał rozwijać swój talent i nie pójdzie do P$g :)

1

Ale chociaż kibice mogą się trochę pośmiać :D

1

Ulubione zespoły: Real Madrid wszystko wyjaśnia
Kogoś to chyba boli, to strona dla kibiców Barcy i mogą żartować z kogo chcą :)

0

Hahaha no niszczycie mnie po prostu z tym kapitanem grzmotem :D

0

Czemu dziwnie? Bo nie czaję troszkę ;D

0

Luis w końcu wszedł w pełni w nasz zespół. Gra świetnie i oby tak dalej, do końca sezonu Luisito :D Pomyśleć, że tak wielu ludzi go strasznie krytykowało.

7

Jeszcze niedawno:
"Suarez drewno"
"Suarez za słaby na Barce"
Szach mat hejterzy :D

0

Sorki, tak to szybko leci :D

0

100

0

Trening :P

10

Chyba będę zmuszony zadzwonić na policję, bo to co widzę to brutalny gwałt :D

3

Po prostu nie wierzę :D

1

" jak Getafe nie da nam remisu to chociaż poprosze o kontuzje i pauze od gry do konca sezonu dla Lełłoo i Geyja :) i po bARCY:):)" Czaicie jakie nie*dojebanie? Wszedłem na ich stronę tylko z ciekawości :)

0

Jaka w końcu ta 11? Bo coś zdania podzielone widzę :)

0

Zapewne trenerzy widzą co prezentuje na treningach i go nie wystawiają. Niestety według mnie to nie poziom Barcy.

0

Jego brat żadnym kozakiem jeszcze nie jest :)

2

Ja na NC+ nie narzekam :P

4

W tak wyjątkowy dzień musi być zwycięstwo, innej opcji nie ma :)

4

Brak Alaby to na pewno duży plus dla nas. Chyba tylko właśnie jego z Bayernu chciałbym zobaczyć jako piłkarza Barcy :)

1

Wydaję mi się jednak, że Juve jest po prostu za słabe na zwycięstwo w tym dwumeczu :/

0

Tak, jest to wszystko w artykule...

1

Juz od jutra zaczyna się najważniejszy i zarazem najcięższy miesiąc w sezonie. Po zwycięstwa! Vamos Barca :D

0

Teraz go skurczę łapią. Takie coś mnie najbardziej denerwuje, zawodowi piłkarze zachowują się jak panienki :/

0

Nie wyobrażam sobie jakby teraz Atleti strzeliło gola :D Co to by się działo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?