adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarca.com/48265-ter-stegen-odmawia-innym-klubom-czekajac-na-oferte-barcy.html nie walczą o niego? :D
0
Alee w bvb to w sumie same gwiazdy grają ;)
0
cooo? weeź wyjdź w ogóle stąd dziecko. za 4-5 lat nie będzie messiego czy ronaldo?? weeź człowiek lepiej już nic nie pisz
0
ja nie rozumiem dlaczego ludzie minusują?? człowiek piszę prawdę, Adriano jest naprawdę solidny i nie można mu niczego zarzucić, nawet i na środku ataku mógłby zagrać gdyby byłaby taka potrzeba, a tutaj ludzie minusują gościa ze względu na to że to nie messi lub inny "wielki" gracz.
0
wyjdź!! i lepiej nie udzielaj się na tym forum bo tylko wstyd dla fanów barcy.
0
Jest bardzo dobry technicznie jak na obrońce, wydaję się być dobrym kandydatem, ale nie będę oceniał po 1 filmiku. Zna go może ktoś lepiej? ktoś kto oglądał mecze tej ligi
0
Coo? zoobacz na niego, jest o wiele bardziej zwrotniejszy i szybszy niż pique
0
Z opisów wynika że trener świetny dla nas. Wychowankowie będą dostawać więcej szans. No i styl gry się zmieni, według mnie trenerem będzie świetnym ;) noo i w końcu mamy kogoś z "jajami" :D
0
uu jak tak będzie jak mówicie to może być naprawdę dobry trener ;)
0
Mooże Martino będzie miał lepszy pomysł na jakiegoś obrońcę i rozejrzy się trochę po rynku ;)
0
powiecie coś o tym "Tacie"? doobry jest? jakoś go nie znam
0
nie skomentuje tego
0
A może właśnie nowy trener ściągnie nam dobrego stopera? ;)
0
Obchodzi nas to, ale również obchodzi nas nowy trener i nowy sezon ;) życzymy oczywiście tito szybkiego powrotu do zdrowie, ale chyba można podyskutować troszkę o nowym trenerze co?
0
Będziecie prowadzić relacjee?
0
Szkooda z tą chorobą, ale może będziemy mieli trenera z jajami który nie będzie się bał stawiać na młodzież i przywróci nam starą dobrą barce ;)
0
Denerwuję mnie już on. Chyba wyraźnie mówiono, że nie. Staraj się o kogoś innego. Znowu wyjdzie tak, że Adriano będzie na stoperze
0
jeśli będzie grał ciągle na tym samym poziomie to niby po co go sprzedawać nawet i za te 3 lata??
0
noo nie wiem. Środek mamy akurat dobry, a na obronę aż żal patrzeć ;)
0
dokladnie ;) zgadzam się w 100%
0
Jeśli już ma odejść to najlapiej za jak najwięcej, żeby później kasa była na reszte transferów ;)
0
Czyli twierdzisz, że jest za niski? Zobacz ile puyol ma wzrostu i jakoś główki potrafił wygrywać bez kłopotów
0
dokładnie :D
0
http://mixgol.pl/14958,Silva_poprosi%C5%82_o_zgod%C4%99_na_transfer oby to była prawda, chociaż luiza też chętnie bym u nas zobaczył ;)
0
noo właśnie ja też nie rozumiem podniecania się tym zawodnikiem. Zagrał więcej meczy dobrze, alee ludzie ogarnijcie on gra w realu!! nie rozumiecie tego?
0
uuu dobrze by było ;)
0
Gundogan jest 2x gorszy? nie rozśmieszaj mnie chociaż. Popatrz na jego grę i się wypowiadaj i radzę następnym razem wziąć słownik.
0
Alee napisałeś: "Silva jest brazylijczykiem a Neymar nie lubi Anglików bo grają szybko i się nie kiwają" jaki w tym sens?! I jeszcze właśnie będzie lepiej jak kolejny brazylijczyk dojdzie do składu.
0
Oo świetnie, że Thiago chce u nas grać i to jest chyba najlepsza wiadomość ;) Mam nadzieję, że wszystko skończy się dla nas korzystnie i w miare tanio. A tutaj coś piszą, że walczymy o Marquinhosa, ciekawe czy to prawda. Również ciekawy zawodnik, dobrze by było gdyby dwóch do nas dołączyło. Marquinhos za 20-30 Silva za 40. Choociaż wątpie że uda nam się tyle kasy wyciągnąć od zarządu i ze sprzedaży piłkarzy ;)
0
To czyli ter stegen jest nasz?