adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mega crack to będzie chyba messi w tym spotkaniu :)
0
Liczę na Rafinhie w przyszłości :D
0
AHA...
0
dołączam się do podziękowań :D
0
No właśnie skoro bale 100 mln to za Suareza trzeba by było dać co najmniej 120 :D
0
co ty chcesz? s.roberto gra dość dobrze
0
genialne dosodkowanie alvesa
0
alves out!!!
0
montoya za alvesa w przerwie :D no i bartra jeszcze może wejść
0
gdzie są hejterzy pedro???
0
fabregas świetnie
0
i co teraz hejty na pedro są??
0
peedro
0
gdzie jest ten alves??
0
jeny co oni grająąa?
0
Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Sergio, Iniesta, S.Roberto, Cesc, Pedro & Alexis skład :D
0
http://mixgol.pl/23259,Manchester_City_w_wielkiej_formie no są nieźli :D
0
ty myślisz w ogóle?? dongou, traore razem i cały mecz przeciwko takiej drużynie jak getafe?? wyjdź, przemyśl to i wróć
0
nie przesadzajmy
0
nie ma nikogo na dziewiątce.
0
Nie obraziłbym się gdyby neymar strzelił hat tricka :D
0
czy tylko mnie tak strasznie nudzi ten mecz?
0
Ja bym zainteresował się tym Lukaku :P
0
Kurde my chyba chcemy wszystkich :D Niedługo kolejny news "Barcelona zainteresowana usługami Adama Małysza" xd
0
cesca...
0
fabsa akurat chyba wszyscy lubią
0
Xavi mistrzowsko o kartce :D
0
dokładnie. ktoś będzie chciał to sobie znajdzie
0
A jak wygramy to będzie: "Zawsze wiedziałem że Martino to dobry trener" ogarnijcie, trzeba wierzyć w naszych :D
0
Głupi jesteś