0

mega crack to będzie chyba messi w tym spotkaniu :)

0

Liczę na Rafinhie w przyszłości :D

0

AHA...

0

dołączam się do podziękowań :D

0

No właśnie skoro bale 100 mln to za Suareza trzeba by było dać co najmniej 120 :D

0

co ty chcesz? s.roberto gra dość dobrze

0

genialne dosodkowanie alvesa

0

alves out!!!

0

montoya za alvesa w przerwie :D no i bartra jeszcze może wejść

0

gdzie są hejterzy pedro???

0

fabregas świetnie

0

i co teraz hejty na pedro są??

0

peedro

0

gdzie jest ten alves??

0

jeny co oni grająąa?

0

Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Sergio, Iniesta, S.Roberto, Cesc, Pedro & Alexis skład :D

0

0

ty myślisz w ogóle?? dongou, traore razem i cały mecz przeciwko takiej drużynie jak getafe?? wyjdź, przemyśl to i wróć

0

nie przesadzajmy

0

nie ma nikogo na dziewiątce.

0

Nie obraziłbym się gdyby neymar strzelił hat tricka :D

0

czy tylko mnie tak strasznie nudzi ten mecz?

0

Ja bym zainteresował się tym Lukaku :P

0

Kurde my chyba chcemy wszystkich :D Niedługo kolejny news "Barcelona zainteresowana usługami Adama Małysza" xd

0

cesca...

0

fabsa akurat chyba wszyscy lubią

0

Xavi mistrzowsko o kartce :D

0

dokładnie. ktoś będzie chciał to sobie znajdzie

0

A jak wygramy to będzie: "Zawsze wiedziałem że Martino to dobry trener" ogarnijcie, trzeba wierzyć w naszych :D

0

Głupi jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?