adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ty złote papiery :)
0
Nasza obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Po co Maszcze podchodził gdy Bartra raczej by przytrzymał tego zawodnika? Wszyscy się kładą, normalnie tragicznie
0
Co za gool xd
1
haha Betis dominuje Barcelonę, no nie wierze w to po prostu...
0
Neymar na boisko!
0
ja oglądam po hiszpańsku i nie mam z tym problemów :D
0
frekwencja świetna, gra beznadziejna
0
Potrzebna nam prawdziwa 9. Czy wy tego nie widzicie?
0
Może i go nikt nie zastąpi, ale moim zdaniem Rafinha ma do tego predyspozycje. Wielki talent.
0
Jest jakaś sancja wyżej od fify?
0
Mamy stracić tak przyszłościowego bramkarze przez jebaną fife i jakieś głupie zasady?
0
Wydaje mi się, że jednak Rafinha jest lepszy od jednego i drugiego :D
0
Ładne argumenty, oby wszystko było dobrze :)
0
jeden komentarz nasuwa mi się na myśl. "JA PIERDOLE"
0
Możecie krytykować neymara ale dzisiaj gra świetnie, razem z iniestą
0
alexis dzisiaj troszke klapa
0
alves dzisiaj znowu najgorszy
0
noooosz nie wierze
0
I co teraz hejterzy???
0
doobrze
0
Co to jest za gra
0
Neymar chyba najlepszy w 2 połowie
0
i o takie strzały chodzi, jak neymar i teraz busi
0
neymar ma zejśc/??
0
JEsteś debilem!!!
0
tylko że neymar jako jedyny próbował coś strzelać a nie. Tak powinniśmy strzelać jak strzeliło gola atletico
0
jak on mógł to puścić?????
0
nie wierze...
0
brak nam takich właśnie strzałów z dystansu, oczywiście bardziej celnych :D
0
ale gola nie strzelił..