0

A ty złote papiery :)

0

Nasza obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Po co Maszcze podchodził gdy Bartra raczej by przytrzymał tego zawodnika? Wszyscy się kładą, normalnie tragicznie

0

Co za gool xd

1

haha Betis dominuje Barcelonę, no nie wierze w to po prostu...

0

Neymar na boisko!

0

ja oglądam po hiszpańsku i nie mam z tym problemów :D

0

frekwencja świetna, gra beznadziejna

0

Potrzebna nam prawdziwa 9. Czy wy tego nie widzicie?

0

Może i go nikt nie zastąpi, ale moim zdaniem Rafinha ma do tego predyspozycje. Wielki talent.

0

Jest jakaś sancja wyżej od fify?

0

Mamy stracić tak przyszłościowego bramkarze przez jebaną fife i jakieś głupie zasady?

0

Wydaje mi się, że jednak Rafinha jest lepszy od jednego i drugiego :D

0

Ładne argumenty, oby wszystko było dobrze :)

0

jeden komentarz nasuwa mi się na myśl. "JA PIERDOLE"

0

Możecie krytykować neymara ale dzisiaj gra świetnie, razem z iniestą

0

alexis dzisiaj troszke klapa

0

alves dzisiaj znowu najgorszy

0

noooosz nie wierze

0

I co teraz hejterzy???

0

doobrze

0

Co to jest za gra

0

Neymar chyba najlepszy w 2 połowie

0

i o takie strzały chodzi, jak neymar i teraz busi

0

neymar ma zejśc/??

0

JEsteś debilem!!!

0

tylko że neymar jako jedyny próbował coś strzelać a nie. Tak powinniśmy strzelać jak strzeliło gola atletico

0

jak on mógł to puścić?????

0

nie wierze...

0

brak nam takich właśnie strzałów z dystansu, oczywiście bardziej celnych :D

0

ale gola nie strzelił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?