0

Ja obstawiam, że gdy Athletic strzeli gola :)

0

Ciekawe czy Douglas czy Montoya dzisiaj :D

0

Nie spamowaliby gdyby był artykuł główny tutaj o tym :) wtedy z pewnością byśmy wygrali

0

United, nie ogarniesz :)

0

Dobrze jest, będą ciekawe spotkania :) oby jeszcze jakiś mocniejszy przeciwnik

1

Ludzie 2 kluby z jednego kraju nie mogą być w jednej grupie!!

0

Niezacinający, w dobrej jakkości i po polsku? raczej nie znajdziesz :)

0

Jaka piłka Rakitic :D

0

Fajnie rozegrany wolny :)

0

Deulofeu nie wejdzie

0

Szkoda, fajnie to wyglądało :) Czekamy na lepszą drugą połowę

0

Włączyłem mecz Sevilla- Valencia i gra mi się podoba, grają szybką piłkę, akcja za akcje :) chyba że to taki moment

0

To chyba nie oficjalne co? :D

0

Pamiętam jak rok temu mówiłeś, że Atletico z czasem na pewno osłabnie. Atletico zdobyło mistrzostwo Hiszpanii i grało w finale LM. Co do Bayernu nie byłbym taki pewien, mają świetny skład, ale Borussia może również zaskoczyć, kto wie :)

3

Wszyscy wyśmiewają MD czy SPORT, ale zawsze trochę prawdy w tym jest, pożyjemy zobaczymy :)

0

Jakoś nigdy mnie nie emocjonowała liga angielska, mecze tam nie są jakieś super. Zdecydowania przyjemniejszą dla oka jest liga hiszpańska i niemiecka :) To tylko moje zdanie :D

0

Później Reus zakomunikował, że nigdy tak nie powiedział :)Poszukałem trochę i mam "Ta informacja nie jest prawdziwa. To nie są moje słowa. Nie powiedziałem czegoś takiego i nigdy nie powiem - wyjaśnił Reus."

1

Wydaje mi się, że Klopp nie sprzedałby go do Bayernu, po Gotze i Lewandowskim raczej już do Bayernu nikt nie przejdzie :)

0

Jeszcze niedawno Barca miała -71 głosów :D Teraz to Real jest na - dzieje się! :D

1

1,2 ewentualnie 3 :D Już nie mogę się doczekać jego gry

0

Reus to chyba lepszy piłkarz od tego całego Jamesa, więc miejsce w składzie szybko by wywalczył.

3

Kręcidło "Cuadrado nie jedzie z Fiorentiną na mecz do Warszawy. Reus usuwa ze swojego bio na Twitterze napis "Borussia Dortmund"... #Zubi" I drugi news "Z ostatniej chwili! Cuadrado [w hiszpańskim: kwadrat] bardzo blisko Barçy!"

0

Zaraz ligę mistrzów...

0

będzie to gdzieś w tv?

0

nie wiedziałem że Pedro jest gejem...

1

Serio? Tak dużo ludzi chce obejrzeć Milan? Kluby takie jak Barcelona czy Real mają nikłe szanse na wygranie w tej sondzie :) Kibice Realu nam minusują, nasi im.

0

Ile on ma wzrostu? Wszędzie jest inaczej, jedni piszą że 185, drudzy 183 a jeszcze inni 180cm :D

2

Dobry transfer. Witamy Vermaelen :D

0

beka życia

1

Pod każdym postem UEFA na fejsie same komentarze "fuck uefa". Polacy są jednak nieźli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?