adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja obstawiam, że gdy Athletic strzeli gola :)
0
Ciekawe czy Douglas czy Montoya dzisiaj :D
0
Nie spamowaliby gdyby był artykuł główny tutaj o tym :) wtedy z pewnością byśmy wygrali
0
United, nie ogarniesz :)
0
Dobrze jest, będą ciekawe spotkania :) oby jeszcze jakiś mocniejszy przeciwnik
1
Ludzie 2 kluby z jednego kraju nie mogą być w jednej grupie!!
0
Niezacinający, w dobrej jakkości i po polsku? raczej nie znajdziesz :)
0
Jaka piłka Rakitic :D
0
Fajnie rozegrany wolny :)
0
Deulofeu nie wejdzie
0
Szkoda, fajnie to wyglądało :) Czekamy na lepszą drugą połowę
0
Włączyłem mecz Sevilla- Valencia i gra mi się podoba, grają szybką piłkę, akcja za akcje :) chyba że to taki moment
0
To chyba nie oficjalne co? :D
0
Pamiętam jak rok temu mówiłeś, że Atletico z czasem na pewno osłabnie. Atletico zdobyło mistrzostwo Hiszpanii i grało w finale LM. Co do Bayernu nie byłbym taki pewien, mają świetny skład, ale Borussia może również zaskoczyć, kto wie :)
3
Wszyscy wyśmiewają MD czy SPORT, ale zawsze trochę prawdy w tym jest, pożyjemy zobaczymy :)
0
Jakoś nigdy mnie nie emocjonowała liga angielska, mecze tam nie są jakieś super. Zdecydowania przyjemniejszą dla oka jest liga hiszpańska i niemiecka :) To tylko moje zdanie :D
0
Później Reus zakomunikował, że nigdy tak nie powiedział :)Poszukałem trochę i mam "Ta informacja nie jest prawdziwa. To nie są moje słowa. Nie powiedziałem czegoś takiego i nigdy nie powiem - wyjaśnił Reus."
1
Wydaje mi się, że Klopp nie sprzedałby go do Bayernu, po Gotze i Lewandowskim raczej już do Bayernu nikt nie przejdzie :)
0
Jeszcze niedawno Barca miała -71 głosów :D Teraz to Real jest na - dzieje się! :D
1
1,2 ewentualnie 3 :D Już nie mogę się doczekać jego gry
0
Reus to chyba lepszy piłkarz od tego całego Jamesa, więc miejsce w składzie szybko by wywalczył.
3
Kręcidło "Cuadrado nie jedzie z Fiorentiną na mecz do Warszawy. Reus usuwa ze swojego bio na Twitterze napis "Borussia Dortmund"... #Zubi" I drugi news "Z ostatniej chwili! Cuadrado [w hiszpańskim: kwadrat] bardzo blisko Barçy!"
0
Zaraz ligę mistrzów...
0
będzie to gdzieś w tv?
0
nie wiedziałem że Pedro jest gejem...
1
Serio? Tak dużo ludzi chce obejrzeć Milan? Kluby takie jak Barcelona czy Real mają nikłe szanse na wygranie w tej sondzie :) Kibice Realu nam minusują, nasi im.
0
Ile on ma wzrostu? Wszędzie jest inaczej, jedni piszą że 185, drudzy 183 a jeszcze inni 180cm :D
2
Dobry transfer. Witamy Vermaelen :D
0
beka życia
1
Pod każdym postem UEFA na fejsie same komentarze "fuck uefa". Polacy są jednak nieźli :D