1

Te żarty typu kogo "wygryzie" ze składu nie są już śmieszne. Jeszcze tydzień temu wszyscy dostawali orgazmu na myśl o tym że Suarez może u nas zagrać, a teraz nagle nikt go nie chce? Jak luis dojdzie do nas to będzie Magia!

4

Wkurza już to gadanie o Mathieu. Serio 20 mln za takiego zawodnika, gdybyśmy tyle zapłacili to byłby po prostu śmiech.

0

Nick świadczy o wszystkim...

0

Taaak!

0

Nie nazywam go zdrajcą ale również nie chciałbym go znów w Barcelonie

0

Muntari mógłby spodenki podciągnąć :D

2

Noo po co nam Suarez skoro mamy Tello... Tello i Pedro dwaj terminatorzy na boisku...

1

Skoro nie potrzebny nam nowy atak to powiedz dlaczego nawet ze słabymi drużynami nie byliśmy w stanie strzelić gola? Przykładem jest Real Valladolid lub Atletico któremu nasza ofensywa nie sprawiła żadnych kłopotów.

4

Przed którym piatkiem?

14

Według mnie to byłby bardzo dobry transfer. Prawdziwa 9, w dodatku świetnie dogaduje się z Messim :)

3

Zobaczymy jak się spisze w meczu z Grecją :D

0

Real kupił krossa tak?

0

Brak jednego słowa.

0

P$g strasznie przepłaciło, zrozum to! ;)

4

Prawdziwy z ciebie "znafca" :)

0

Mam nadzieję, że rano się obudzę a tu na telefonie powiadomienie "Rakitic oficjalnie w Barcelonie" :3

1

http://www.transfery.info/66079,rakitic-w-barcelonie :D nie wiem czy to prawda, ale oby :D

0

czy bild i sky sport to wiarygodne źródła?

0

0

Ktoś wie czy były tu zawodniczki Barcelony? :D

1

Benatia powiedział że zostaje na 99% w Romie. :/

0

To cie dziwi ze Raul jest w tym zestawieniu??

0

Byczek 195 cm. Jednak nie miałem okazji oglądać jego gry, może się ktoś wypowiedzieć?

6

0

0

Ta gra jest bez energii, nuda, nie chce się tego oglądać.

1

Naszym transferem będzie Pique gdy wróci do zdrowia :)

0

Twoim zdaniem chamski komentarz to napis że "wstyd bo to miał być mecz dla Tito"?

1

To jest po prostu wstyd!! Miał być mecz dla Tito. Dno, żenada i hańba. Beniaminek nas rozkłada na łopatki...

0

Właśnie gra dobrze... Twoim zdaniem żeby grał dobrze musi strzelić 3 bramki i zaliczyć 4 asysty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?