adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te żarty typu kogo "wygryzie" ze składu nie są już śmieszne. Jeszcze tydzień temu wszyscy dostawali orgazmu na myśl o tym że Suarez może u nas zagrać, a teraz nagle nikt go nie chce? Jak luis dojdzie do nas to będzie Magia!
4
Wkurza już to gadanie o Mathieu. Serio 20 mln za takiego zawodnika, gdybyśmy tyle zapłacili to byłby po prostu śmiech.
0
Nick świadczy o wszystkim...
0
Taaak!
0
Nie nazywam go zdrajcą ale również nie chciałbym go znów w Barcelonie
0
Muntari mógłby spodenki podciągnąć :D
2
Noo po co nam Suarez skoro mamy Tello... Tello i Pedro dwaj terminatorzy na boisku...
1
Skoro nie potrzebny nam nowy atak to powiedz dlaczego nawet ze słabymi drużynami nie byliśmy w stanie strzelić gola? Przykładem jest Real Valladolid lub Atletico któremu nasza ofensywa nie sprawiła żadnych kłopotów.
4
Przed którym piatkiem?
14
Według mnie to byłby bardzo dobry transfer. Prawdziwa 9, w dodatku świetnie dogaduje się z Messim :)
3
Zobaczymy jak się spisze w meczu z Grecją :D
0
Real kupił krossa tak?
0
Brak jednego słowa.
0
P$g strasznie przepłaciło, zrozum to! ;)
4
Prawdziwy z ciebie "znafca" :)
0
Mam nadzieję, że rano się obudzę a tu na telefonie powiadomienie "Rakitic oficjalnie w Barcelonie" :3
1
http://www.transfery.info/66079,rakitic-w-barcelonie :D nie wiem czy to prawda, ale oby :D
0
czy bild i sky sport to wiarygodne źródła?
0
http://www.mixgol.pl/mobile/item.php?id=33835 fajnie by było :)
0
1
Benatia powiedział że zostaje na 99% w Romie. :/
0
To cie dziwi ze Raul jest w tym zestawieniu??
0
Byczek 195 cm. Jednak nie miałem okazji oglądać jego gry, może się ktoś wypowiedzieć?
6
https://vine.co/v/MvgqYJzeTVj król :D
0
0
Ta gra jest bez energii, nuda, nie chce się tego oglądać.
1
Naszym transferem będzie Pique gdy wróci do zdrowia :)
0
Twoim zdaniem chamski komentarz to napis że "wstyd bo to miał być mecz dla Tito"?
1
To jest po prostu wstyd!! Miał być mecz dla Tito. Dno, żenada i hańba. Beniaminek nas rozkłada na łopatki...
0
Właśnie gra dobrze... Twoim zdaniem żeby grał dobrze musi strzelić 3 bramki i zaliczyć 4 asysty?