adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves się wrócił!! ;oooooo i to szybko
21
Alves wie co robi, każda jego wrzutka robi zagrożenie... szkoda tylko że dla zdrowia kibiców po przeciwnej stronie boiska :/
0
Villarreal dzisiaj na pewno nie będzie łatwym rywalem, będą chcieli za wszelką cenę zdobyć 3 pkt. Walczą o ligę europejską, a jeszcze przed sobą mecze z sevillą i sociedad.
0
Bardzo śmieszne... Chodzi mi o 9, on by u nas się świetnie sprawdził. W dodatku Lewandowski przychodzi do Bayernu, a wiadomo Pep często gra bez napastnika, więc 2 mu raczej nie będzie potrzebnych.
0
Mandzukica brać a nie!
0
Słabość? Jaki ty mecz oglądałeś, świetnie rozgrywał piłkę
0
Dlaczego nie kupimy klasycznej dziewiątki??? :/
1
Kross chyba były lepszy, ale cena i wyższa
0
dlaczego niby? chcieć może i by chciał http://www.fcb24.com/news/ozil-wolalby-przejsc-do-barcy/
0
Chciałbym zobaczyć u nas Mario Mandzukica :D
0
Do środka pola fajnie by było ściągnąć krossa. Jest znakomity, ale chyba nie do wzięcia
0
Busi? Chyba oni zwariowali, widzę w tej roli pique
0
Zamknij się kurwa, tylko zarejestrowałeś się tu by obrażać. Won na swoją śmieszną stronę!
0
Wrzutki ala Dani Alves :D
0
Na co Rooney? Lepszy juz van persie
0
W następnym sezonie będziemy mieli po prostu świetnie obstawioną pomoc. Do 1 drużyny dołączy świetny Rafinha, Denis Suarez, który również prezentuje się bardzo dobrze. Jest Xavi, Iniesta, Fabregas i Roberto :) będzie nieźle
0
1
Ciągle w środku pola było widać dużo miejsca dla graczy Realu. Gdzie był Busquets we wczorajszym meczu??
0
Co jest napisane na tym wielkim szyldzie barcy? na polskie :D
1
Zamknąć się, Tata Martino wie co robi. Cesc zagra świetne zawody to będziecie odszczekiwali...
0
Ciekawe co będzie jak przegramy z realem
0
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CHVwJ3-Fcc4
0
Mieliśmy pod słońce. Wszystko przeciwko nam ;(
0
Ja bym chciał tylko obrońcę i 9 to starczy :D
0
Nasza strona jest chyba jeszcze gorsza niż nasza gra...
0
Ja bym dodał Neymara jeszcze
0
Niedługo to Neymar będzie naszym liderem a nie Messi. Aż wstyd patrzeć na tak grającego lidera naszego zespołu
0
0
Montoya to nie Alves. Dziwię się dlaczego on gra w tych najważniejszych meczach a nie właśnie Montoya..
0
Neymar z meczu na mecz coraz lepiej gra