0

Alves się wrócił!! ;oooooo i to szybko

21

Alves wie co robi, każda jego wrzutka robi zagrożenie... szkoda tylko że dla zdrowia kibiców po przeciwnej stronie boiska :/

0

Villarreal dzisiaj na pewno nie będzie łatwym rywalem, będą chcieli za wszelką cenę zdobyć 3 pkt. Walczą o ligę europejską, a jeszcze przed sobą mecze z sevillą i sociedad.

0

Bardzo śmieszne... Chodzi mi o 9, on by u nas się świetnie sprawdził. W dodatku Lewandowski przychodzi do Bayernu, a wiadomo Pep często gra bez napastnika, więc 2 mu raczej nie będzie potrzebnych.

0

Mandzukica brać a nie!

0

Słabość? Jaki ty mecz oglądałeś, świetnie rozgrywał piłkę

0

Dlaczego nie kupimy klasycznej dziewiątki??? :/

1

Kross chyba były lepszy, ale cena i wyższa

0

dlaczego niby? chcieć może i by chciał http://www.fcb24.com/news/ozil-wolalby-przejsc-do-barcy/

0

Chciałbym zobaczyć u nas Mario Mandzukica :D

0

Do środka pola fajnie by było ściągnąć krossa. Jest znakomity, ale chyba nie do wzięcia

0

Busi? Chyba oni zwariowali, widzę w tej roli pique

0

Zamknij się kurwa, tylko zarejestrowałeś się tu by obrażać. Won na swoją śmieszną stronę!

0

Wrzutki ala Dani Alves :D

0

Na co Rooney? Lepszy juz van persie

0

W następnym sezonie będziemy mieli po prostu świetnie obstawioną pomoc. Do 1 drużyny dołączy świetny Rafinha, Denis Suarez, który również prezentuje się bardzo dobrze. Jest Xavi, Iniesta, Fabregas i Roberto :) będzie nieźle

0

denis suarez drugi iniesta? :D

1

Ciągle w środku pola było widać dużo miejsca dla graczy Realu. Gdzie był Busquets we wczorajszym meczu??

0

Co jest napisane na tym wielkim szyldzie barcy? na polskie :D

1

Zamknąć się, Tata Martino wie co robi. Cesc zagra świetne zawody to będziecie odszczekiwali...

0

Ciekawe co będzie jak przegramy z realem

0

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CHVwJ3-Fcc4

0

Mieliśmy pod słońce. Wszystko przeciwko nam ;(

0

Ja bym chciał tylko obrońcę i 9 to starczy :D

0

Nasza strona jest chyba jeszcze gorsza niż nasza gra...

0

Ja bym dodał Neymara jeszcze

0

Niedługo to Neymar będzie naszym liderem a nie Messi. Aż wstyd patrzeć na tak grającego lidera naszego zespołu

0

0

Montoya to nie Alves. Dziwię się dlaczego on gra w tych najważniejszych meczach a nie właśnie Montoya..

0

Neymar z meczu na mecz coraz lepiej gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?