4

Mam nadzieję że trochę obniżą mu tę karę, choćby zniwelują to, że nie może trenować.

0

Aguero jaki ma wyskok :o

0


Ostatnia plotka to absolutny hit dnia, prosto od Daily Star i Mundo Deportivo. Brytyjska gazeta donosi, że Alexem Songiem zainteresowane są Chelsea i Manchester United, a Barcelona może łaskawie zaakceptować - uwaga, jesli pijecie kawę lub herbatę, to radzę wam ją odłożyć - 20 milionów funtów. To nie żart, naprawdę podają taką kwotę.

0

I jeszcze Rakitic, który potrafi genialnie dośrodkować jak i uderzyć :D

0

i co?

0

Numer Suareza :D

0

To nie do ciebie

0

chodziarz...

1

Nie płacz już

1

Juhuuu :D jest moc w napadzie :)

1

Www.sport.es

0

Wydaje się być solidnym piłkarzem, chociaż nie wiem nie oglądałem zbyt wielu meczów z jego udziałem. Na pewno lepiej go niż Mathieu :D

2

Co ty chcesz od naszego zarządu? 10 dni okienka transferowego, my zrobiliśmy już 3 transfery, a 4 prawie dopięty. Nie ma powodów do narzekań.

1

HISZPANIA/ANGLIA Barcelona chce ściągnąć z Tottenhamu obrońcę Jana Vertonghena. Ciekawe kto jeszcze o tym pisze oprócz MD

1

Niektórym tutaj nie przetłumaczysz, tutaj wszyscy sądzą że nasz zarząd to banda debili. Czego by nie zrobili to i tak źle, teraz każdy płacze za Alexisem, a za niego przychodzi zawodnik 2x lepszy i nam bardziej się przyda.

0

Według doniesień Mundo Deportivo, Barcelona jest zainteresowana Janem Vertonghenem. Zubizaretta miałby rozpocząć rozmowy z belgijskim obrońcą, gdyby nie powiodły się transfery Mathieu i/lub Marquinhosa. Zawodnik Spurs spełnia wszystkie wymogi Zubizaretty i kosztowałby około 20 milionów euro.

0

dlaczego?

0

Podobno Barcelona przygotowuje się do wysłania oferty za Thiago Silve. Oferta ma wynosić 50 mln

2

Według "France Football" kwestia transferu Luisa Suareza z Liverpoolu do Barcelony jest już przesądzona! Według francuskiego dziennika kluby doszły już do porozumienia, a Urugwajczyk ma związać się z katalońskim klubem 5-letnim kontraktem. Kwota transferu wynosi ponoć około 80 milionów euro.

0

Gdybyśmy jeszcze ściągnęli Benatie, co to by się działo :D

0

Jak to nie będzie mógł trenować? Przecież ostatnio była informacja że będzie mógł.

4

Alves przeprowadzał negocjacje odnośnie transferu do nas :D

0

Suarez to 9!!

0

Najlepsze gole Luisa :D Niektóre to po prostu magiaa! 4,3,2 chyba najlepsze :D

0

Co wy wszyscy za Niemcami jesteście? ;o

0

Oby się odwołał, może obniżą mu tą karę.

0

Jeżeli zarząd go sprowadzi będzie to świetny ruch. Możemy mieć skład marzenie na następny sezon :D tylko obrona pozostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?