0

Niczemu nie jest winny, a kokosy zbija za ciągłe odpoczywanie...

15

Ciągle się zastanawiam jak można być takim debilem i kupić 29 letniego zawodnika z kontuzją? Miał być super obrońca, a jest szklanka. Może to nie jego wina, że podczas zwykłego spaceru potrafi złamać nogę, ale bez przesady. Ten transfer był żenujący, kupienie zawodnika, który w sezonie może nawet nie zadebiutować?? Naprawdę ludzie żyjemy wśród debili :)

23

-Strona nie padła :)

0

Dla niego kartka akurat zasłużona :P

0

Może i Busquets złapał ostatnio formę, ale na defensywnym wolę i tak Mascherano, widziałem dzisiaj jego sporo fajnych przerzutów co w ostatnich meczach się nie zdarzało. No i chyba bezpieczniej w defensywie :)

0

Ale Suarez ma dziś pecha :/

0

Na szczęście fajnie komentuje, nie tak typowo po rusku :)

1

Jak to mówi ruski komentator "Rafinha haraszo igrajet" :D Naprawdę fajny mecz Rafinhy :)

0

Ludzie!! Pobierzcie sopcast, wbijacie na rojadirceta, szukacie linku i macie mecz ze świetną jakością, bez zacięć :)

0

Ja na sopcast i jakoś świetna, jak w tv :) Narzekać nie mogę.

0

Ja również oglądam zawsze w internecie i nie jest źle. A z tą pikselozą i jakością zgniłego kartofla to przesada. Wejdź jutro podczas meczu na rojadirecta, jakość jest świetnie i prawie nigdy nie tnie :)

0


Gdyby nasi piłkarzy grali taki futbol cały czas :) Świetny filmik, idealnie dobrana muzyka. Doskonała tiki taka :D

0

Pytanko: Opłaca się wykupić premium na webb.tv na walkę Adamek vs Szpilka? Dzięki z góry :)

0

Kto strzelił? bo akurat musiałem wyjść :(

0

My to nie Real :)

0

Pomoc nie istnieje, dlaczego? Ponieważ nie wiadomo po co większość zawodników ustawia się na linii pola karnego czekając aż Messi weźmie piłkę i przedrybluje pół boiska. Zero ruchu do piłki!

0

"Nie chodzi o wygraną czy porażkę. Nie chodzi o to, kto gra. Chodzi o to, JAK gra. Barça kiedyś była unikalna.Dziś jest 1 z wielu" Świetne!

1

Ależ chciałbym żeby nasz zespół trenował Marcelo Bielsa :( Wystarczy spojrzeć jak gra jego Marsylia, to jest trener dla nas!

0

3. Nie wie co zrobić z Barceloną.

1

Trzeba strzelić jednego gola i wpadnie 1 ważny punkt w walce o utrzymanie.

3

haha dokładnie tak jak powiedział to komentator, barcelona w pierwszej połowie jest "żałosna".

1

Aahahahahaha nie wierzę w ten zespół!

0

Bartra świetnie :)

1

Jedno mnie zastanawia, dlaczego Rakitic nie wychodzi po pilki do obrońców?!!

5

Fajnie by było zobaczyć barce w 3-4-3 z Albą i Pedro jako wahadłowymi :) Na obronie Masche, Bartra, Pique. Mogłoby to się nieźle prezentować :)

0

Czy ty wiesz co mówisz?!

0

Walić fabregasa i Sancheza, lepsi obchodzili np.Yaya, jego mi bardzo brakuje.

1

W Paryżu bronił Ter Stegen :)

0

Niestety chyba nie ma na to sposobu, musisz agresywnie doskoczyć :) taki bug w tej fifie

0

Na pewno grał lepiej niż teraz. Jednak Sergio to zawodnik za którym najmniej przepadam z Barcelony, po prostu nie darzę go sympatią, nie podoba mi się jego gra i sądzę, że jest po prosto lalusiem. Coraz bardziej tęskno za Yaya Toure ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?