1

Bardzo dziękuje Barcelonie za spierdo*enie kuponu, naprawdę jesteście wielcy... Nawet Apoel wszedł...

0

Schalke nie zagrało zbyt dobrze z Realem, a Werder teraz w świetnej formie :D

0

Jak myślicie, dzisiaj Werder może ograć Schalke? :)

1

Nie przypadek, po prostu GENIUSZ :D

0

Jakieś ciekawe typy na dziś? :) Opłaca się obstawić Borussie? :D

7

No penalty, no party :)

4

SPORT: Denis Suarez wróci do Barcelony latem 2015 roku. W zamian Barca albo zapłaci Sevilli, albo wypożyczy do niej Adamę/Sampera/S. Roberto

8

A ty prawej Messiego :D

8

Czy ktoś się jeszcze zastanawia kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?? Od zawsze był to Messi, teraz to jest Król Leo Messi :D

0

Ten trener serio nie chce powalczyć i zdobyć chociaż punktu?

1

12 to twój wiek tak?

0

Ewidentna czerwień

2

Też zauważyliście dzisiaj dobrą grę Rakitica? :D Wydaje mi się że zagrał fajne spotkanie, dobrze rozdawał piłki i był często widoczny :)

0

Neymar w swoim stylu :D

0

W końcu Suarez!!!

0

Ma ktoś pl sopcast do dzisiejszego meczu? :)

0

A co? ma być na trybunach?

1

Pytanko, Ronaldo grał wczoraj dobrze? Bo widzę wśród kibiców Realu komentarze "Ronaldo sam meczu nie wygra" :D

0

Oj jest, taki siłacz w środku pola potrzebny. W dodatku dobre rozegranie i atomowe strzały z dystansu :D

0

Dzięki :D

0

Witam wszystkich w nowym świetnym dniu :) Niestety nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu, czego bardzo żałuję. Macie może jakiś skrót ze wszystkimi akcjami, golami i kontrowersyjnymi sytuacjami? :) Oczywiście mowa o Atletico-Real. Z góry dzięki :D

3

Polecam oglądać na Polsat 2, sam często oglądam :D

0

ooo kurde, ja też do czwóreczki :D

0

Ooo Malbork :D która szkoła? :p

0

Oglądam powtórkę meczu z Atletico, buraki nawet na własnym stadionie nie potrafią się zachować :p

0

"całe materace. :) jak grają z barcelonką, to zapominają jak sie gra w obronie nagle?" przepraszam ale no musiałem wbić i poczytać komentarze, jak zwykle się nie zawiodłem :D

4

Czy w ogóle kogoś tutaj obchodzi dlaczego on do nas nie przyszedł? Nie widziałem go nigdy w akcji, ba nawet przed transferem do Realu nie słyszałem nigdy takiego nazwiska. Czy będzie to wielki gracz? Nie wiem, myślę, że nie, ale mogę się mylić :D

0

Ty tak serio z tym najlepszym Dm na świecie? Dla mnie nigdy nim nie był i nie zostanie, jest wielu lepszych od niego.

4

Neymar po prostu świetnie, z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Mam nadzieję, że dalej będzie się tak rozwijał i da naszej Barcy wiele dobrego.

0

Nie mówię, że ja bym to przyjął. Chodziło mi o cały mecz, w wielu fazach nie potrafił poprawnie przyjąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?