adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo dziękuje Barcelonie za spierdo*enie kuponu, naprawdę jesteście wielcy... Nawet Apoel wszedł...
0
Schalke nie zagrało zbyt dobrze z Realem, a Werder teraz w świetnej formie :D
0
Jak myślicie, dzisiaj Werder może ograć Schalke? :)
1
Nie przypadek, po prostu GENIUSZ :D
0
Jakieś ciekawe typy na dziś? :) Opłaca się obstawić Borussie? :D
7
No penalty, no party :)
4
SPORT: Denis Suarez wróci do Barcelony latem 2015 roku. W zamian Barca albo zapłaci Sevilli, albo wypożyczy do niej Adamę/Sampera/S. Roberto
8
A ty prawej Messiego :D
8
Czy ktoś się jeszcze zastanawia kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?? Od zawsze był to Messi, teraz to jest Król Leo Messi :D
0
Ten trener serio nie chce powalczyć i zdobyć chociaż punktu?
1
12 to twój wiek tak?
0
Ewidentna czerwień
2
Też zauważyliście dzisiaj dobrą grę Rakitica? :D Wydaje mi się że zagrał fajne spotkanie, dobrze rozdawał piłki i był często widoczny :)
0
Neymar w swoim stylu :D
0
W końcu Suarez!!!
0
Ma ktoś pl sopcast do dzisiejszego meczu? :)
0
A co? ma być na trybunach?
1
Pytanko, Ronaldo grał wczoraj dobrze? Bo widzę wśród kibiców Realu komentarze "Ronaldo sam meczu nie wygra" :D
0
Oj jest, taki siłacz w środku pola potrzebny. W dodatku dobre rozegranie i atomowe strzały z dystansu :D
0
Dzięki :D
0
Witam wszystkich w nowym świetnym dniu :) Niestety nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu, czego bardzo żałuję. Macie może jakiś skrót ze wszystkimi akcjami, golami i kontrowersyjnymi sytuacjami? :) Oczywiście mowa o Atletico-Real. Z góry dzięki :D
3
Polecam oglądać na Polsat 2, sam często oglądam :D
0
ooo kurde, ja też do czwóreczki :D
0
Ooo Malbork :D która szkoła? :p
0
Oglądam powtórkę meczu z Atletico, buraki nawet na własnym stadionie nie potrafią się zachować :p
0
"całe materace. :) jak grają z barcelonką, to zapominają jak sie gra w obronie nagle?" przepraszam ale no musiałem wbić i poczytać komentarze, jak zwykle się nie zawiodłem :D
4
Czy w ogóle kogoś tutaj obchodzi dlaczego on do nas nie przyszedł? Nie widziałem go nigdy w akcji, ba nawet przed transferem do Realu nie słyszałem nigdy takiego nazwiska. Czy będzie to wielki gracz? Nie wiem, myślę, że nie, ale mogę się mylić :D
0
Ty tak serio z tym najlepszym Dm na świecie? Dla mnie nigdy nim nie był i nie zostanie, jest wielu lepszych od niego.
4
Neymar po prostu świetnie, z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Mam nadzieję, że dalej będzie się tak rozwijał i da naszej Barcy wiele dobrego.
0
Nie mówię, że ja bym to przyjął. Chodziło mi o cały mecz, w wielu fazach nie potrafił poprawnie przyjąć.