adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DLaczego oni nie uderzają z dystansu?? Trzeba wysłać chyba wiadomość do Suareza że u nas też może uderzać.
2
Mascherano nasz główny rozgrywający, jak dobrze go mieć :D
0
Nawet jeszcze nie włączyłem a już 0:1 ;/
1
Gra ktoś w fife na pc? :)
0
0
Dokładnie Douglas 1, Verma 10 :D Kocham nasz zarząd...
0
2 piłkarzy Barcy w dziesięciu najgorszych transferach tego roku! :D W dodatku jeden z nich jest na 1 miejscu. Zgadnijcie o kim mowa :D
0
Panowie sytuacja robi się bardzo nieciekawa z naszą pomocą, a bardziej z jej brakiem. Nasi starzy wyjadacze Iniesta, Xavi z wiekiem grają gorzej, reszta również nie błyszczy i jesteśmy w tak zwanej dupie :D Wiecie kogo bym chciał, Yaya Toure. Nie rozumiem sprzedaży tego zawodnika, zawsze wydawało mi się, że Busquetsa to wciąga on nosem i miałem chyba racje :)
4
http://www.twitch.tv/jcobplay
Wbijał ktoś na Charytatywny Stream? Bardzo fajna akcja chłopaków :)
0
Iniesta dziś słabiutko, szkoda że Rafa nie dostał szansy.
0
Czy mi się wydaje czy Cordoba oddała więcej strzałów niż my?
2
To rusz dupe i sobie poszukaj.
0
Kurde dzisiaj Montoya gra, a ja nie mogę obejrzeć :/
0
Nie ośmieszaj się...
8
https://vine.co/v/O6rwDABHZDv Cr7 vs Almeria :) niezły skill
0
Może w końcu 3 stoperów, przy naszej grze to konieczność, ze względu na kontry.
0
Już płacz się zaczyna, Pedro na PO to może być świetny pomysł. Dobry skład i do boju barco :D
1
Nasza strona bije rm.pl pod każdym względem, a redaktorzy to już całkiem niebo a ziemia :) I jeszcze ta grafika jak z 2000 roku :D
8
Ponoć już wyrobił kartę pływacką więc w następnym dostanie :D
120
Mascherano to chyba nawet do sklepu wchodzi wślizgiem :D
0
Messi nie musi nurkować żeby zdobyć hat tricka w meczu, Król :)
0
Neymar chyba najlepszy na razie, jako jedyny stara się ciągnąć grę.
0
Oklaski dla Barcy na Santiago :)
Tęskno za Ronaldinho :(
0
Zabrano nam bramkę :(
0
Chciał chyba trafić jakiegoś gołębia na stadionie :D
0
Mecz nudny jak flaki z olejem :(
0
Zmarnowana seta Suareza, a tak poza tym to nic :)
0
Coś ci się pomyliło?
8
Wszyscy się podniecają, a pewnie zobaczymy klasyczne 4-3-3 :D
0
Dość ciekawy skład dzisiaj :)