0

DLaczego oni nie uderzają z dystansu?? Trzeba wysłać chyba wiadomość do Suareza że u nas też może uderzać.

2

Mascherano nasz główny rozgrywający, jak dobrze go mieć :D

0

Nawet jeszcze nie włączyłem a już 0:1 ;/

1

Gra ktoś w fife na pc? :)

0

0

Dokładnie Douglas 1, Verma 10 :D Kocham nasz zarząd...

0

2 piłkarzy Barcy w dziesięciu najgorszych transferach tego roku! :D W dodatku jeden z nich jest na 1 miejscu. Zgadnijcie o kim mowa :D

0

Panowie sytuacja robi się bardzo nieciekawa z naszą pomocą, a bardziej z jej brakiem. Nasi starzy wyjadacze Iniesta, Xavi z wiekiem grają gorzej, reszta również nie błyszczy i jesteśmy w tak zwanej dupie :D Wiecie kogo bym chciał, Yaya Toure. Nie rozumiem sprzedaży tego zawodnika, zawsze wydawało mi się, że Busquetsa to wciąga on nosem i miałem chyba racje :)

4

http://www.twitch.tv/jcobplay
Wbijał ktoś na Charytatywny Stream? Bardzo fajna akcja chłopaków :)

0

Iniesta dziś słabiutko, szkoda że Rafa nie dostał szansy.

0

Czy mi się wydaje czy Cordoba oddała więcej strzałów niż my?

2

To rusz dupe i sobie poszukaj.

0

Kurde dzisiaj Montoya gra, a ja nie mogę obejrzeć :/

0

Nie ośmieszaj się...

8

https://vine.co/v/O6rwDABHZDv Cr7 vs Almeria :) niezły skill

0

Może w końcu 3 stoperów, przy naszej grze to konieczność, ze względu na kontry.

0

Już płacz się zaczyna, Pedro na PO to może być świetny pomysł. Dobry skład i do boju barco :D

1

Nasza strona bije rm.pl pod każdym względem, a redaktorzy to już całkiem niebo a ziemia :) I jeszcze ta grafika jak z 2000 roku :D

8

Ponoć już wyrobił kartę pływacką więc w następnym dostanie :D

120

Mascherano to chyba nawet do sklepu wchodzi wślizgiem :D

0

Messi nie musi nurkować żeby zdobyć hat tricka w meczu, Król :)

0

Neymar chyba najlepszy na razie, jako jedyny stara się ciągnąć grę.

0


Oklaski dla Barcy na Santiago :)
Tęskno za Ronaldinho :(

0

Zabrano nam bramkę :(

0

Chciał chyba trafić jakiegoś gołębia na stadionie :D

0

Mecz nudny jak flaki z olejem :(

0

Zmarnowana seta Suareza, a tak poza tym to nic :)

0

Coś ci się pomyliło?

8

Wszyscy się podniecają, a pewnie zobaczymy klasyczne 4-3-3 :D

0

Dość ciekawy skład dzisiaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?