adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
Opłaca się kupić premium pl na Futbolhd czy lepiej oglądać w hd na sopcast ale nie po polsku? Co myślicie? :D Chodzi o mecz z Realem oczywiście.
1
Komentarz usunięty
1
Jeszcze zejście Robbena na lewą nogę :P
0
Ooo Pasha jest za Barcą? :D
6
Dokładnie ;D
http://mixgol.pl/files/2015-03-18/orginal_2015_03_Wed_23_21_03_2127.jpg
5
Rozwinę mój wczorajszy dowcip:
Liga angielska to najlepsza liga na świecie i Messi by sobie w niej nie poradził!
35
Opowiem kawał:
Liga angielska to najlepsza liga na świecie. :D
0
Yaya bardzo Cię lubię, ale jutro z Camp Nou korzystnego wyniku nie wywieziecie :p
0
Zdecydowanie Xbox one! :D
0
Dzięki wielkie!! :D
0
http://www.twitch.tv/esl_csgo_pl :D
2
Lub mecz Virtusów o 16 :P
5
Haha nikt tu nie lubi Chelsea i prawidłowo tez ich nie lubię :D Dzisiejszy mecz to czysty absurd w wykonaniu sędziów, wielkie brawa należą się Psg :D
0
zaginął :((
0
Dostanie IF :D
7
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11039899_1545699395710332_8494022448013214060_n.jpg?oh=e7a705a06f53b4f9ecc37aae1797a67d&oe=55BD9172&__gda__=1434231627_f906b92194ef6351aa66e9325ec360df
hahahahhaa no nie wierzę! :D
1
Mamy 1 pkt więcej od Realu i 1 gola strzelonego więcej, pięknie :D
0
Oj już czuję ten ból dupska :D
1
Kurde Pedro, już mnie trochę to irytuje.
1
Dobra, gdzie są hejterzy? :D
3
Kurde, szkoda że znowu Rakieta nie gra, szczególnie, że jest w dobrej formie :/
0
Nie no to nie przez słabą grę, Ronaldo kontuzja, Bejlowi włosy przeszkadzają a Pepe dostał wysypki. Gdyby nie sędzia Real by wygrał, Undiano nie chciał dać karnego :( Mam nadzieję, że jutro Barca wskoczy na fotel lidera :D
Vamos :D
0
Zagrał słabo, miał masę niepełnych zagrań
4
Co ci się w tym nie podoba? To nie jest filmik, nie trzeba zatrzymywać, nie ma głosu. Jak chcesz sobie obejrzeć to bez zbędnego szukania i włączania, masz wszystko na stronie. :D
2
Żenada to poziom twojego komentarza..
0
Rzuty rożne dzisiaj masakra.
1
Jakie 6 miesięcy? Jakie przerwa do końca sezonu? Oszaleliście wszyscy?
3
Masz może z komentarzem PL? :D
0
Nie obstawiałem samej barcelony...