0

Komentarz usunięty

3

Opłaca się kupić premium pl na Futbolhd czy lepiej oglądać w hd na sopcast ale nie po polsku? Co myślicie? :D Chodzi o mecz z Realem oczywiście.

1

Komentarz usunięty

1

Jeszcze zejście Robbena na lewą nogę :P

0

Ooo Pasha jest za Barcą? :D

5

Rozwinę mój wczorajszy dowcip:
Liga angielska to najlepsza liga na świecie i Messi by sobie w niej nie poradził!

35

Opowiem kawał:
Liga angielska to najlepsza liga na świecie. :D

0

Yaya bardzo Cię lubię, ale jutro z Camp Nou korzystnego wyniku nie wywieziecie :p

0

Zdecydowanie Xbox one! :D

0

Dzięki wielkie!! :D

0

2

Lub mecz Virtusów o 16 :P

5

Haha nikt tu nie lubi Chelsea i prawidłowo tez ich nie lubię :D Dzisiejszy mecz to czysty absurd w wykonaniu sędziów, wielkie brawa należą się Psg :D

0

zaginął :((

0

Dostanie IF :D

1

Mamy 1 pkt więcej od Realu i 1 gola strzelonego więcej, pięknie :D

0

Oj już czuję ten ból dupska :D

1

Kurde Pedro, już mnie trochę to irytuje.

1

Dobra, gdzie są hejterzy? :D

3

Kurde, szkoda że znowu Rakieta nie gra, szczególnie, że jest w dobrej formie :/

0

Nie no to nie przez słabą grę, Ronaldo kontuzja, Bejlowi włosy przeszkadzają a Pepe dostał wysypki. Gdyby nie sędzia Real by wygrał, Undiano nie chciał dać karnego :( Mam nadzieję, że jutro Barca wskoczy na fotel lidera :D
Vamos :D

0

Zagrał słabo, miał masę niepełnych zagrań

4

Co ci się w tym nie podoba? To nie jest filmik, nie trzeba zatrzymywać, nie ma głosu. Jak chcesz sobie obejrzeć to bez zbędnego szukania i włączania, masz wszystko na stronie. :D

2

Żenada to poziom twojego komentarza..

0

Rzuty rożne dzisiaj masakra.

1

Jakie 6 miesięcy? Jakie przerwa do końca sezonu? Oszaleliście wszyscy?

3

Masz może z komentarzem PL? :D

0

Nie obstawiałem samej barcelony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?