2

Suarez na następnym treningu uczy się Jak przyjmować prawidłowo piłkę.

1

Czy mi się wydaje czy Rakitic w końcu dobry mecz?

0

Właśnie mi się wydaje, że nie przesadzają, chłopak gra coraz lepiej, razem z Messim ciągnie naszą grę. Za kilka lat będzie z niego mega gwiazda.

3

Dokładnie, Yaya zjada go pod każdym względem.

0

Który dziś gorszy Iniesta czy Suarez? Co myślicie? :D

0

Mam nadzieję na DOBRĄ grę przez cały mecz, jakieś gole Suareza i w końcu gry do przodu Rakitica :)

9

Polska zwycięstwo, Stoch zwycięstwo, jeszcze tylko Barca i będzie to świetny dzień :)

0


Tyle o Undiano.

7

Jeszcze przed meczem miałem szacunek do Atletico, właśnie w tej chwili kompletnie go we mnie nie ma. Za taką grę nie należy się Atletico nic i mam nadzieję, że w tym sezonie będą przegrywali z nami każdy meczyk :D

0

hahahahahaha panowie śpiewacie ze mną? "Sędzia CH**j"

0

Podoba mi się dzisiaj nasza gra defensywna, cały zespół jest zaangażowany, póki co fajnie.

0

El pistolero powraca!! :D

0

Barca gra z kontry? :D

0

Co zrobił Luis??!! :DD

0

Ależ fatalnie to wyglądało :( Sędzia "Ch*j"

0

Uznał, że jest za niski na wysokich zawodników Atletico.

0

Ławka byłaby mocna, tylko Mathieu nie ma :) Pedro przecież wcale taki zły nie jest, Rafinha czasami coś zagra, więc na pewno najgorzej nie jest.

0

Jest jeszcze Mathieu :)

0

złotówka :D (15 znaków)

4

Ogarnij, może nie każdy miał ochotę czytać te wierszyki :)

2

No jasne, będzie manita, Messi 4x, raz Suarez i koniec. Ludzie nie ma co się nastawiać na wysokie wyniki bo na pewno takie dziś nie padną. Jeśli w ogóle wygramy to pewnie jedną bramką różnicy :)

0

Mathieu powinien pojechać i zagrać, bez niego będzie bardzo ciężko po stałych fragmentach nie stracić bramki.

2

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej pary :D Fajnie było oglądać wręczanie nagród na końcu ;)

5

Mascherano jako stoper i lecimy :D

0

Niestety nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu, ani nawet śledzić tutaj komentarzy, więc może ktoś mógłby mi przybliżyć jak grała nasza drużyna? :)

0

Chcieliśmy trenera z jajami? To mamy trenera z jajami :D A posadził sobie 2 najlepszych zawodników na ławce, czemu nie? Po co wygrywać mecze, mamy jeszcze margines błędu.

1

Odpoczywali, mieli ciężkie 2 tygodnie...

0

Wapno powinno być!

0

Serio Alves wchodzi?

1

Bardzo szybko ci skrócę, a mianowicie nasza gra= gorzej niż źle. Zawodnicy nie wiedzą co mają robić, pomocnicy katastrofa, a no i samobój Alby. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?