adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suarez na następnym treningu uczy się Jak przyjmować prawidłowo piłkę.
1
Czy mi się wydaje czy Rakitic w końcu dobry mecz?
0
Właśnie mi się wydaje, że nie przesadzają, chłopak gra coraz lepiej, razem z Messim ciągnie naszą grę. Za kilka lat będzie z niego mega gwiazda.
3
Dokładnie, Yaya zjada go pod każdym względem.
0
Który dziś gorszy Iniesta czy Suarez? Co myślicie? :D
0
Mam nadzieję na DOBRĄ grę przez cały mecz, jakieś gole Suareza i w końcu gry do przodu Rakitica :)
9
Polska zwycięstwo, Stoch zwycięstwo, jeszcze tylko Barca i będzie to świetny dzień :)
0
Tyle o Undiano.
7
Jeszcze przed meczem miałem szacunek do Atletico, właśnie w tej chwili kompletnie go we mnie nie ma. Za taką grę nie należy się Atletico nic i mam nadzieję, że w tym sezonie będą przegrywali z nami każdy meczyk :D
0
hahahahahaha panowie śpiewacie ze mną? "Sędzia CH**j"
0
Podoba mi się dzisiaj nasza gra defensywna, cały zespół jest zaangażowany, póki co fajnie.
0
El pistolero powraca!! :D
0
Barca gra z kontry? :D
0
Co zrobił Luis??!! :DD
0
Ależ fatalnie to wyglądało :( Sędzia "Ch*j"
0
Uznał, że jest za niski na wysokich zawodników Atletico.
0
Ławka byłaby mocna, tylko Mathieu nie ma :) Pedro przecież wcale taki zły nie jest, Rafinha czasami coś zagra, więc na pewno najgorzej nie jest.
0
Jest jeszcze Mathieu :)
0
złotówka :D (15 znaków)
4
Ogarnij, może nie każdy miał ochotę czytać te wierszyki :)
2
No jasne, będzie manita, Messi 4x, raz Suarez i koniec. Ludzie nie ma co się nastawiać na wysokie wyniki bo na pewno takie dziś nie padną. Jeśli w ogóle wygramy to pewnie jedną bramką różnicy :)
0
Mathieu powinien pojechać i zagrać, bez niego będzie bardzo ciężko po stałych fragmentach nie stracić bramki.
2
Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej pary :D Fajnie było oglądać wręczanie nagród na końcu ;)
5
Mascherano jako stoper i lecimy :D
0
Niestety nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu, ani nawet śledzić tutaj komentarzy, więc może ktoś mógłby mi przybliżyć jak grała nasza drużyna? :)
0
Chcieliśmy trenera z jajami? To mamy trenera z jajami :D A posadził sobie 2 najlepszych zawodników na ławce, czemu nie? Po co wygrywać mecze, mamy jeszcze margines błędu.
1
Odpoczywali, mieli ciężkie 2 tygodnie...
0
Wapno powinno być!
0
Serio Alves wchodzi?
1
Bardzo szybko ci skrócę, a mianowicie nasza gra= gorzej niż źle. Zawodnicy nie wiedzą co mają robić, pomocnicy katastrofa, a no i samobój Alby. :)