adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano na stoperze :)
0
Dzisiaj Bayern grał świetną piłkę i wątpię, że ktoś tu pisał że grali "nudno".
0
Przed sezonem gazety, użytkownicy forów mieli miliony pomysłów jak ma grać dzisiejsza Barcelona. Miało być 3-5-2 później jeszcze co innego i tak ciągłe pomysły na grę. Teraz Barca gra tak samo jak w tamtym sezonie, mało co się zmieniło. Messi niewidoczny, Suarez nowy Villa, grający na skrzydle, obrona fatalna. Nasz trener musi się wziąć ostro do pracy bo będzie ciężko w tym sezonie.
0
Spokojnie Lucho już szykuje zmianę. Zaraz wchodzi Pedro za Suareza :)
0
goooool w końcu coś się dzieje :)
0
jest twardy! Mimo ogromnego bólu nadal gra :)
0
NIe wierze!!! kiedy w koncu dostanie suarez piłe! :D
13
Nawet nie chce się takiej gry oglądać. Wiele trzeba jeszcze poprawić, przede wszystkim grę obronną. Najbardziej wkurzające jest gdy jest możliwość do kontry to nie, lepiej poklepać i stracić.
0
Teraz czekanie i ciągłe odświeżanie twittera Kręcidło :)
1
Ależ śmieszny żart Pique. Ten zawodnik coraz mniej się podoba, ze względu na grę, jak i zachowanie poza boiskiem.
0
Żeby wzmocnić defensywę?
0
Jakieś zdjęcie aktualne jest? :p
1
A myślisz, że nie? :)
0
http://mixgol.pl/39881,Czasem_marzenia_si%C4%99_nie_spe%C5%82niaj%C4%85 Modric też chciał grać dla Barcy? :)
0
Alba nie przekonuje to nie gra. Może Lucho chce mieć pewność, że nic nie wpadnie ze stałych fragmentów?
1
Taka obrona powinna wyjść na Psg. Będziemy groźni przy stałych fragmentach :)
1
Może gdyby nie odszedł nie miałby tylu kontuzji? :)
0
Brakowało mi wczoraj jeszcze jednego wysokiego obrońcy. Mieliśmy tyle rzutów różnych, a przy zadanym nie zagroziliśmy.
0
Luisa Suareza ominął jeszcze 2 mecze ligowe i 1 Lm tak? Czy coś pominąłem? :D
0
https://vine.co/v/O7ETjX9zuid gwiazdor! :D
0
Kogo tutaj obchodzi Cr7? Tutaj króluje Messi :)
0
Mathieu dzisiaj nie przegrywa pojedynków :)
0
FutbollHD? :D do pustej bramki strzelił :)
2
Pytanko nie dotyczące tematu. Ma ktoś fife 15? Jak wrażenia? Opłaca sie kupić? i gdzie mogę kupić najtaniej na pc? :D
0
Ktoś tu mówił, że Lampard nie może zagrać :) Gra i w dodatku strzela gola.
28
"Boje się GD. Ten kto oglądał Barce wie o czym mówię. Neyma-Messi -Suárez to zjedzą i wysrają naszą "drużyne" znowu dostaniemy z 6-2" hehe tak ma być! :)
4
0
Co ty masz do Pedro gościu? jakby nie grał, zawsze źle...
0
Kontra świetna, szkoda że nie weszło :)
1
Najbardziej zastanawiające jest, dlaczego Mascherano gra na obronie. Zawodnik który ma 1.74 cm to jest stoper? Na pewno problem z rzutami rożnymi dzisiaj będzie...