0

Adriano na stoperze :)

0

Dzisiaj Bayern grał świetną piłkę i wątpię, że ktoś tu pisał że grali "nudno".

0

Przed sezonem gazety, użytkownicy forów mieli miliony pomysłów jak ma grać dzisiejsza Barcelona. Miało być 3-5-2 później jeszcze co innego i tak ciągłe pomysły na grę. Teraz Barca gra tak samo jak w tamtym sezonie, mało co się zmieniło. Messi niewidoczny, Suarez nowy Villa, grający na skrzydle, obrona fatalna. Nasz trener musi się wziąć ostro do pracy bo będzie ciężko w tym sezonie.

0

Spokojnie Lucho już szykuje zmianę. Zaraz wchodzi Pedro za Suareza :)

0

goooool w końcu coś się dzieje :)

0

jest twardy! Mimo ogromnego bólu nadal gra :)

0

NIe wierze!!! kiedy w koncu dostanie suarez piłe! :D

13

Nawet nie chce się takiej gry oglądać. Wiele trzeba jeszcze poprawić, przede wszystkim grę obronną. Najbardziej wkurzające jest gdy jest możliwość do kontry to nie, lepiej poklepać i stracić.

0

Teraz czekanie i ciągłe odświeżanie twittera Kręcidło :)

1

Ależ śmieszny żart Pique. Ten zawodnik coraz mniej się podoba, ze względu na grę, jak i zachowanie poza boiskiem.

0

Żeby wzmocnić defensywę?

0

Jakieś zdjęcie aktualne jest? :p

1

A myślisz, że nie? :)

0

0

Alba nie przekonuje to nie gra. Może Lucho chce mieć pewność, że nic nie wpadnie ze stałych fragmentów?

1

Taka obrona powinna wyjść na Psg. Będziemy groźni przy stałych fragmentach :)

1

Może gdyby nie odszedł nie miałby tylu kontuzji? :)

0

Brakowało mi wczoraj jeszcze jednego wysokiego obrońcy. Mieliśmy tyle rzutów różnych, a przy zadanym nie zagroziliśmy.

0

Luisa Suareza ominął jeszcze 2 mecze ligowe i 1 Lm tak? Czy coś pominąłem? :D

0

0

Kogo tutaj obchodzi Cr7? Tutaj króluje Messi :)

0

Mathieu dzisiaj nie przegrywa pojedynków :)

0

FutbollHD? :D do pustej bramki strzelił :)

2

Pytanko nie dotyczące tematu. Ma ktoś fife 15? Jak wrażenia? Opłaca sie kupić? i gdzie mogę kupić najtaniej na pc? :D

0

Ktoś tu mówił, że Lampard nie może zagrać :) Gra i w dodatku strzela gola.

28

"Boje się GD. Ten kto oglądał Barce wie o czym mówię. Neyma-Messi -Suárez to zjedzą i wysrają naszą "drużyne" znowu dostaniemy z 6-2" hehe tak ma być! :)

4

/photo/1 Suarez na meczu :D

0

Co ty masz do Pedro gościu? jakby nie grał, zawsze źle...

0

Kontra świetna, szkoda że nie weszło :)

1

Najbardziej zastanawiające jest, dlaczego Mascherano gra na obronie. Zawodnik który ma 1.74 cm to jest stoper? Na pewno problem z rzutami rożnymi dzisiaj będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?