adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japa i wypierdalaj stąd.
1
W końcu schodzi kompletnie bezproduktywny zawodnik. Nie sądziłem, że kiedyś tak powiem o Inieście :/
4
Zdejmowanie Neymara, kto teraz ma grać, Iniesta? Ten trener to czasami taki głąb, że szkoda słów.
0
Dlaczego on miał tyle miejsca?
0
Ogólnie dobra gra mu ją zapewniła ;)
0
Nie był, był przed.
1
U góry był jeszcze zawodnika, ale to i tak spalony.
1
Co ma Xavi do Malagi? :D
0
No pewnie, strzeli on i Deulofeu ;)
0
Pięknie Malaga :D
4
http://www.mixgol.pl/files/2015-04-11/orginal_2015_04_Sat_17_44_14_2667.jpg
Kto nie widział, polecam przed meczem zobaczyć :D Tak dla rozluźnienia :D
2
Lechia zwycięża :D Jeszcze dzisiaj przekonujące zwycięstwo Barcy i jestem w raju :D
0
I zostaniemy tylko z nowo pozyskanym zawodnikiem?
J14M nie wiesz jak kluby kupują zawodników na rynku?
Widzę świeżak :D
0
Komentarz usunięty
2
Adriano, jeden z moich ulubionych piłkarzy :D Potęga Brazylijska, wątpię, że Brazylia będzie jeszcze tak silna :)
0
Nie przesadzaj.
2
To pewnie Perez powiedział jego agentowi, żeby zadzwonił do Barcy. Chce nas osłabić :D
0
Munir miał być nowym Messim :p
0
GG? ktoś tego używa jeszcze? :P
2
No to jak Messi odpowie? Może 6? :D
0
Riposta oczywiście na wysokim poziomie...
3
Jasnowidza mamy na stronie? :O
1
Jestem pewien że Suarez pozostanie 9 :p
9
Wszystkim fanom Barcy życzę wesołych i pogodnych świąt :)
0
Nie wiadomo czy to prawda, ale Barca zaczęła w końcu obserwować bardzo fajnych zawodników :D
0
Mógłby zostać w klubie do stycznia :D
0
To co myślicie kto teraz na prawą obronę?
0
No chyba że jo :P Nie wyczułem ironii :D
7
Skończ, proszę skończ!!!
0
Podałem to dla przykładu. Ksw jest ogólną federacją i nie prezentuje złego poziomu, więc nie wiem o co ci chodzi.