0

Japa i wypierdalaj stąd.

1

W końcu schodzi kompletnie bezproduktywny zawodnik. Nie sądziłem, że kiedyś tak powiem o Inieście :/

4

Zdejmowanie Neymara, kto teraz ma grać, Iniesta? Ten trener to czasami taki głąb, że szkoda słów.

0

Dlaczego on miał tyle miejsca?

0

Ogólnie dobra gra mu ją zapewniła ;)

0

Nie był, był przed.

1

U góry był jeszcze zawodnika, ale to i tak spalony.

1

Co ma Xavi do Malagi? :D

0

No pewnie, strzeli on i Deulofeu ;)

0

Pięknie Malaga :D

4

http://www.mixgol.pl/files/2015-04-11/orginal_2015_04_Sat_17_44_14_2667.jpg
Kto nie widział, polecam przed meczem zobaczyć :D Tak dla rozluźnienia :D

2

Lechia zwycięża :D Jeszcze dzisiaj przekonujące zwycięstwo Barcy i jestem w raju :D

0

I zostaniemy tylko z nowo pozyskanym zawodnikiem?
J14M nie wiesz jak kluby kupują zawodników na rynku?
Widzę świeżak :D

0

Komentarz usunięty

2

Adriano, jeden z moich ulubionych piłkarzy :D Potęga Brazylijska, wątpię, że Brazylia będzie jeszcze tak silna :)

0

Nie przesadzaj.

2

To pewnie Perez powiedział jego agentowi, żeby zadzwonił do Barcy. Chce nas osłabić :D

0

Munir miał być nowym Messim :p

0

GG? ktoś tego używa jeszcze? :P

2

No to jak Messi odpowie? Może 6? :D

0

Riposta oczywiście na wysokim poziomie...

3

Jasnowidza mamy na stronie? :O

1

Jestem pewien że Suarez pozostanie 9 :p

9

Wszystkim fanom Barcy życzę wesołych i pogodnych świąt :)

0

Nie wiadomo czy to prawda, ale Barca zaczęła w końcu obserwować bardzo fajnych zawodników :D

0

Mógłby zostać w klubie do stycznia :D

0

To co myślicie kto teraz na prawą obronę?

0

No chyba że jo :P Nie wyczułem ironii :D

7

Skończ, proszę skończ!!!

0

Podałem to dla przykładu. Ksw jest ogólną federacją i nie prezentuje złego poziomu, więc nie wiem o co ci chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?