0

coraz lepsza gra :)

0

doobrze neymar

0

W hiszpańskiej telewizji coś o lewandowskim mówili, ale nie zrozumiałem ;/

0

zamknij pysk i oglądaj.

0

nie zacina? ;o

0

gra, masz składy podane

0

ciekawe jaki duet obrońców zagra na Atletico

0

mam nadzieję że dzisiaj i Bilbao i Rayo pokażą na co ich stać :D

0

jak tu spać teraz :D

0

hahahahhaha a "fani" realu już o sędziach. No żenada.

0

Świetna gra, ale obrońca jak najbardziej potrzebny i to szybko.

0

goool gol gol gol gol meeessssiii

0

Kaaaaaaarny :D

0

Miał być Alexis, ale Pedro da rade!! :D

0

hahahahah czerwooo

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeea

0

dokładnie

0

Nie no Mascherano nie może grać. Bartra/Song innej opcji nie ma na następny mecz

0

Jeszcze jeden Panowie!! :D

0

Jaka prędkość? :D

0

Neymar chyba na prawej będzie grał :D

0

Coś czuję że wygrają. Wierzymy w zwycięstwo. VEB

0

Same hejty na Neymara. Ogarnijcie się i zacznijcie wierzyć że dzisiaj zagra kapitalne zawody i zdobędziemy 3 pkt.

0

Iniesta-Messi-Neymar zabójcze trio

0

Messi będzie crackiem zobaczysz :)

0

Chelsea?? good dżołk

0

Wróciła stara stronka!! :D

0

bale

0

co to sfg? :D

0

rojadirecta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?