adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tak panikujecie? Tylko Mascherano to zawód. Tak to gra jest nieźle. Cesc nie musi grać na 9 przecież. Może grać w środku i to będzie według mnie +. Duża wymienność pozycji, messi i neymar będą schodzić do środka, wygląda to nieźle :)
0
Każdy chyba chciałby teraz Bartry :) strasznie mnie zdziwiło dlaczego z milanem wystąpił Mascherano a nie właśnie on.
0
No tak ale Cescowi na pewno 1 skład się należy. To samo bartra. Jak można wstawić Mascherano gdy Marca gra tak świetnie. To jest jakaś kpina po prostu.
0
Już krytykujecie Fabsa? Ogarnąć się i do lekcji gimby.
0
napisał bzdurę
0
8 mln??? przecież to okazja jakich mało, brać!!
0
pique to po prostu masakra
0
alee gol!
0
matix ból dupki. Idź na rm.pl i tam się żal
0
A skąd wiesz że Atletico odpadnie? Atletico będzie mocne w tym sezonie
0
Trochę denerwujący jest ciągły brak S.Roberto :/ nawet nie ma go na ławce, on musi grać!! Chociaż trochę
0
Właśnie też nie mogę tego przeboleć :( Chciałbym jego powrotu
0
Kurde. Czy tylko ja wolę songa od busiego? Według mnie prezentuje się o wiele lepiej w defensywie, jest solidniejszy, lepiej zbudowany i główki ma też niezłe
0
to chyba dla nas lepiej że Cr7 nie trafia aż tak dużo co?
0
Mnie tam akurat to nie martwi. Lepiej mieć jakiś pomysł na grę niż bezsensu ciągle klepać.
0
idiota -.-
0
pique co za ślimak, jeeny :(
0
na jaką platformę gościu? i pes 14 to shit :)
0
Niezłe kontry Barcy na razie :D to mi się podoba, tak trzeba grać
0
song jest :D
0
na cyfrowym polsacie który kanał??
0
MD zdecydowanie lepszy :) tylko dałbym S. Roberto za Xavi'ego :)
0
ale cesc też musi coś odpocząć, nie będzie grał w każdym meczu bo później klapa :)
0
58% piłke^^
0
nie potrzebujemy obrońców bo po co.
0
"Jak podają Angielskie media, David Luiz przebywa właśnie w Barcelonie!
Czyżby zarząd szykował niespodziankę na zakończenie okienka transferowego ?" Co o tym myślicie?
0
noo właśnie, xavi coraz gorzej bije te piłki ;/
0
Zgadzam się! Jakoś wolę dużo bardziej Songa od Busiego :) nie mam jakoś przekonania do niego
0
Cesc za Xaviego i będzie git ;)
0
nie dostał^^