0

Co tak panikujecie? Tylko Mascherano to zawód. Tak to gra jest nieźle. Cesc nie musi grać na 9 przecież. Może grać w środku i to będzie według mnie +. Duża wymienność pozycji, messi i neymar będą schodzić do środka, wygląda to nieźle :)

0

Każdy chyba chciałby teraz Bartry :) strasznie mnie zdziwiło dlaczego z milanem wystąpił Mascherano a nie właśnie on.

0

No tak ale Cescowi na pewno 1 skład się należy. To samo bartra. Jak można wstawić Mascherano gdy Marca gra tak świetnie. To jest jakaś kpina po prostu.

0

Już krytykujecie Fabsa? Ogarnąć się i do lekcji gimby.

0

napisał bzdurę

0

8 mln??? przecież to okazja jakich mało, brać!!

0

pique to po prostu masakra

0

alee gol!

0

matix ból dupki. Idź na rm.pl i tam się żal

0

A skąd wiesz że Atletico odpadnie? Atletico będzie mocne w tym sezonie

0

Trochę denerwujący jest ciągły brak S.Roberto :/ nawet nie ma go na ławce, on musi grać!! Chociaż trochę

0

Właśnie też nie mogę tego przeboleć :( Chciałbym jego powrotu

0

Kurde. Czy tylko ja wolę songa od busiego? Według mnie prezentuje się o wiele lepiej w defensywie, jest solidniejszy, lepiej zbudowany i główki ma też niezłe

0

to chyba dla nas lepiej że Cr7 nie trafia aż tak dużo co?

0

Mnie tam akurat to nie martwi. Lepiej mieć jakiś pomysł na grę niż bezsensu ciągle klepać.

0

idiota -.-

0

pique co za ślimak, jeeny :(

0

na jaką platformę gościu? i pes 14 to shit :)

0

Niezłe kontry Barcy na razie :D to mi się podoba, tak trzeba grać

0

song jest :D

0

na cyfrowym polsacie który kanał??

0

MD zdecydowanie lepszy :) tylko dałbym S. Roberto za Xavi'ego :)

0

ale cesc też musi coś odpocząć, nie będzie grał w każdym meczu bo później klapa :)

0

58% piłke^^

0

nie potrzebujemy obrońców bo po co.

0

"Jak podają Angielskie media, David Luiz przebywa właśnie w Barcelonie!
Czyżby zarząd szykował niespodziankę na zakończenie okienka transferowego ?" Co o tym myślicie?

0

noo właśnie, xavi coraz gorzej bije te piłki ;/

0

Zgadzam się! Jakoś wolę dużo bardziej Songa od Busiego :) nie mam jakoś przekonania do niego

0

Cesc za Xaviego i będzie git ;)

0

nie dostał^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?