adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przewidywane składy czy coś będzie??
0
co miało znaczyć "xd" ? to wcale nie było śmieszne
0
18 luty
0
A idioci minusują. Bo co bo składy wrzucił? chwała ci i dzięki :)
0
Dzisiaj ter stegen vs bayern :D można zobaczyć naszego bramkarza w akcji :D
0
messi jest genialny po prostu.
0
nie płacz
0
morda dziecko. bo tyylko wkurwiasz ludzi
0
nie wierze w ludzi na tej stronie...
0
według mnie linia pomocy kompletnie zawodzi. Oni powinni napędzać akcje, a tu 000 po prostu
0
ludzie z tej strony skreślają zawodników po 1 meczu :D
0
no co jest. reklama "za chwilę puchar hiszpanii" idiots -.-
0
pytał się na jakim mecz...
0
pół roku gry w realu i bale nic nie pokazał. za co on tu jest?
0
na active nie tnie, tylko jakość średnia :) ale lepiej tak niż z zacinaniem
0
co za masakra...
0
prawie jak el classico :D
0
tak poza tym, widzieliście grę united? kolejna porażka i odpadnięcie z pucharu. Nie wiem co się z nimi dzieje
0
no i prawidłowo :)
0
Alexis lub Cesc zawodnik meczu :D
0
o właśnie tutaj prawda. Troche za bardzo na siłe pcha się do wszystkiego
0
wiedziałem
0
song kapitalnie
0
Ale jak je wyszukać??
0
jak je odkodować? :P jak są nadawane?
0
szkoda że bez neymara :(
0
jak ten kanał odblokować?
0
0
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/402421-neuer-ter-stegen-jest-rewelacyjny.html
0
skąd wiesz że nie zagra?