0

przewidywane składy czy coś będzie??

0

co miało znaczyć "xd" ? to wcale nie było śmieszne

0

18 luty

0

A idioci minusują. Bo co bo składy wrzucił? chwała ci i dzięki :)

0

Dzisiaj ter stegen vs bayern :D można zobaczyć naszego bramkarza w akcji :D

0

messi jest genialny po prostu.

0

nie płacz

0

morda dziecko. bo tyylko wkurwiasz ludzi

0

nie wierze w ludzi na tej stronie...

0

według mnie linia pomocy kompletnie zawodzi. Oni powinni napędzać akcje, a tu 000 po prostu

0

ludzie z tej strony skreślają zawodników po 1 meczu :D

0

no co jest. reklama "za chwilę puchar hiszpanii" idiots -.-

0

pytał się na jakim mecz...

0

pół roku gry w realu i bale nic nie pokazał. za co on tu jest?

0

na active nie tnie, tylko jakość średnia :) ale lepiej tak niż z zacinaniem

0

co za masakra...

0

prawie jak el classico :D

0

tak poza tym, widzieliście grę united? kolejna porażka i odpadnięcie z pucharu. Nie wiem co się z nimi dzieje

0

no i prawidłowo :)

0

Alexis lub Cesc zawodnik meczu :D

0

o właśnie tutaj prawda. Troche za bardzo na siłe pcha się do wszystkiego

0

wiedziałem

0

song kapitalnie

0

Ale jak je wyszukać??

0

jak je odkodować? :P jak są nadawane?

0

szkoda że bez neymara :(

0

jak ten kanał odblokować?

0

jakby ktoś nie widział tego genialnego treningu :D

0

skąd wiesz że nie zagra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?