0

nasza obrona ...

0

Jeestem za :D

0

Fabregas po prostu maagia ♥

0

Może i dziwne, że to mówię, ale chciałbym żeby jutro Levante wygrało i niszczyło naszą obronę. Może wtedy zarząd zrozumie i sprowadzi wreszcie tego obrońce!! No ja nie wiem, jakby tak ciężko było wydać 15 mln na Sakho który chcę odejść no po prostu szkoda słow

0

głupota według mnie

0

no może i nie ale później żeby znowu nie było płaczu gdy będzie 0:7 z jakimś lepszym rywalem ;)

0

noo to tylko ci się tak wydaje. Trzeba wpłacić klauzele 50 mln albo nie ma szans

0

toć mamy prawego obrońce i to nawet 2. a jeśli będzie trzeba to z drużyny rezerw przyjdą

0

Coś czuje że do jakiś "fan" realu.

0

Gdzie będziecie oglądać mecz?

0

0

Bo nie musiał kiwać się cały czas, zawsze było komu podać. Przede wszystkim podoba mi się to że powróciła ta szybkość gry :D

0

1 połowa
2 połowa

0

niby dlaczego ciołku?

0

cesc mvp meczu :D

0

song słaby??? według mnie powinien grać więcej za busquetsa

0

2x fabs i 1 adriano. 78 min :D

0

a może to barca gra tak kapitalnie?

0

wchoodzi :D baniak xd

0

lewą*

0

alee siata :D

0

cesc jest po prostu nieziemski dzisiaj :D

0

alee asysta neymara, po prostu świetnie i wykończenie fabregasa. miód po prostu

0

Martino jednak elegancko dzisiaj :D

0

za pepa to ty miałeś 10 lat i nie wiedziałeś co to Barcelona. dziękuję i żegnam

0

Macie jakiś link z dobrą transmisją?

0

Gdyby to nie był mecz towarzyski to pewnie te faule byłyby na kartki. I jeszcze coś tak z innej beczki, wiecie gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz?

0

:D

0

To po co jedzie???

0

Alves zadziała i luiz będzie nasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?