adriano1437
Dołączył/a: maj 2013
Malbork
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nasza obrona ...
0
Jeestem za :D
0
Fabregas po prostu maagia ♥
0
Może i dziwne, że to mówię, ale chciałbym żeby jutro Levante wygrało i niszczyło naszą obronę. Może wtedy zarząd zrozumie i sprowadzi wreszcie tego obrońce!! No ja nie wiem, jakby tak ciężko było wydać 15 mln na Sakho który chcę odejść no po prostu szkoda słow
0
głupota według mnie
0
no może i nie ale później żeby znowu nie było płaczu gdy będzie 0:7 z jakimś lepszym rywalem ;)
0
noo to tylko ci się tak wydaje. Trzeba wpłacić klauzele 50 mln albo nie ma szans
0
toć mamy prawego obrońce i to nawet 2. a jeśli będzie trzeba to z drużyny rezerw przyjdą
0
Coś czuje że do jakiś "fan" realu.
0
Gdzie będziecie oglądać mecz?
0
0
Bo nie musiał kiwać się cały czas, zawsze było komu podać. Przede wszystkim podoba mi się to że powróciła ta szybkość gry :D
0
0
niby dlaczego ciołku?
0
cesc mvp meczu :D
0
song słaby??? według mnie powinien grać więcej za busquetsa
0
2x fabs i 1 adriano. 78 min :D
0
a może to barca gra tak kapitalnie?
0
wchoodzi :D baniak xd
0
lewą*
0
alee siata :D
0
cesc jest po prostu nieziemski dzisiaj :D
0
alee asysta neymara, po prostu świetnie i wykończenie fabregasa. miód po prostu
0
Martino jednak elegancko dzisiaj :D
0
za pepa to ty miałeś 10 lat i nie wiedziałeś co to Barcelona. dziękuję i żegnam
0
Macie jakiś link z dobrą transmisją?
0
Gdyby to nie był mecz towarzyski to pewnie te faule byłyby na kartki. I jeszcze coś tak z innej beczki, wiecie gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz?
0
0
To po co jedzie???
0
Alves zadziała i luiz będzie nasz :D