ajakmyslisz
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie link do androida do meczu niebieskich, jeśli można to bez tego że trzrba smsa wysłać
Z góry dzięki:D
0
Spk.
0
Ja tam obrażam mojego trenera przy każdej okazji bo jest głupim prostakiem i wytyka mi to że jestem ministrantem(dokłafnie lektorem) a także to że jestem ze wsi -_- ciekwae o co im poszło:-
0
Masz link do meczu?:/
0
,media-ścierwa"? O co chodzi?
0
Zobaczy się:)
0
Komentarz usunięty
1
Szczerze mówiąc wolałbym trafić na chelsea niż na PSG:-
0
A ile barry douglas strzelił wolnych?
0
Kurwa mac dajcie mi bana na miesiąc, ale to jest niewyobrażalne jaką on jest świnią i idiotą!!!!!!
0
A co miał zrobić, co drugie słowo przepisać? O.o
0
Serio!!! Bujakasza!!!! Ide po chipsy
1
Zapomniałem po prostu o tym, bo wiedziałem kiedyś... jak nasza nowa nauczycielka od niemce coś robi na kompie to mówiliśmy jej żeby alt i F4 nacisnęła... raz się nabrała:p
0
Thankyousomuch!!!!
2
Dupe mi ratujecie :)
0
Przez przypadek na laptopie ekran mi się tak jakby przekręcił, nie znam się na tym .... co zrobić żeby przywrócić to?
0
Ta jasne, wiadomo że faksy naprawiają...
0
Mi się wydaje że przesada z tym karnym... niesamowite to to nie było według mnie tylko zaskakujące:)
0
Słyszałem.... zobaczę, dzięki.D
0
Franca, ale to brzmi :p
0
Masz link do ankiety?
0
Alba bardziej ofensywny chyba
0
Jakto niestety przecieerz barca bez MSN potrafiła wygrać 6 trofeów, a z bardzo dobrą pomocą i obroną MSN wygrało pięć... żeby narzekać i mówić że tracimy coś bez tych trzech pomocników...
1
Nie.
1
Wszystkiego najlepszego dla busiego z okazji małego jubileuszu:)
0
Czwarty kapitan serio??? Wgm. Powinien buć drugim, albo trzecim:/
0
Dzięki, szkoda bo zapowiadala się super:(
0
Wie ktoś jak się bnazywała ta książka o Xavim, z której ktoś wrzucił fragment kiedyś na LaRambla?
0
Ale wygląda śmiesznie :()))
1
Wstaje sobie(ferie) włączam sport.pl.live i patrze 6-1 o kur twaja mac śniło mi się że 6-1 będzie °O°