0

Gdzie znalazłeś tego newsa

0

Ten sklep się tak nazywa? Botiga?

0

Może w sklepie na Camp Nou:)

1

Tak wiem, o to mi chodzi

8

Przestały być śmieszne zanim zaczęły:>

0

Mats już miał okazje w lidze i nie wydaje mi się że ten podział to coś dziwnego bo w niektóryvh klubach gra jeden bramkarz zawsze, a drugi patrzy i patrzy... i patrzy. Więc niech mats się cieszy że chociaż tyle gra

0

Gdyby real nie pozbywał się Di Marii, którego bardzo lubię to może nie miał by tej kasy, ktorą ma teraz, ale miałby znakomitego skrrzydłowego, oczywiście jeśli argentyńczyk utrzymałby taką formę.

Gdy grał w realu był jednym z moich ulubionych piłkarzy tego klubu obok Casillasa i Xabiego Alonso:)

0

Jak Warszawa kiedyś

0

Niech nie narzeka, jestem pewien że Casilla dałby się pokroić za tyle minut:()

0

Na jakim grasz poziomie trudności bo ja na zawodowcu i się tego nie wstydze

0

Znajomi są w podstawówce?

0

No.... i Danilo...

0

Ja już mam weekendzik

4

Weekend, weekendzik, weekendunio

0

Jaki zawodnik ma największą średnią gola na mecz w barcelonie e ca£ej historii? Messi?

0

2:08 pique:D

0

Spk. I jeszcze raz sory za złośliwość:)

1

Wiem, wiem, przyznaje się że nie wiedziałem co odpowiedzieć:() bo mnie przekonałeś, po prostu uważam że aleix nie ma teraz szans na dłuższą metę z alvesem chociaż obu ich lubię:) i myślałem że uważasz inaczej... no i trochę miałem zły humor\-_-/ przepraszam za złośliwość=D

0

Co jest takie lepkie?

1

Aleix - podstawowy prawy obrońca?

0

Chyba coś się koledze pomieszało...

8

Przydałoby się jefecito strzelanie karnych:)
Albo chociaż jednego

3

Teraz przynajmniej wiem że cztery gole w jednym meczu to kareta:)

0

Kogo?

0

Spoko, ale nie ciśniijcie tak ronaldo bo obrażacie tych, którym strzelał gole:-

0

A ja jadę leatem do kołobrzegu... strach się bać

1

Powinni ich w dupe całować że tylko 3 mecze:)

0

A reprezentacja Qataru w piłce ręcznej? :D

0

W sumie to oszczędziłby sporo płaczu valencji z barceloną.... o przepraszam BARCELONĄ

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?